Aplikacja Viber

Rozwiązany/Zamknięty
Klaudia - 1 sie 2016 o 21:07
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 16 sie 2016 o 21:12
Dzień dobry,

Witam. Kilka dni temu zainstalowalam Viber'a i automatycznie znalazlo mi ktore z moich kontaktow(w telefonie) ma takze ta aplikacje i dodalo do "kontakty"-" viber". Wczoraj zapisalam w kontaktach (w tel) nr mojej Ciotki ze Szwecji i gdy dodaje ten nr do ap. Viber wychodzi mi "dodaj przez" to daje Viber i nie wiem co dalej. Wyskakuja mi kontakty ktore maja viber... Bardzo prosze o dokładną odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

4 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
2 sie 2016 o 15:08
Nie bardzo rozumiem - numer został zapisany w telefonie, ale nie można z niego dzwonić do danej osoby przez Viber? Bardzo proszę o więcej szczegółów.
0
Witam ponownie :). Chodzi o to ze mam nr Cioci zapisany w kontaktach tel. I jak mam dodac go do kontaktow Viber.? (w aplikacji sa kontakty vibera i kontakty z telefonu)
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
5 sie 2016 o 13:47
Według mnie nie musisz niczego dodawać. Jeśli masz na telefonie masz zainstalowanego Vibera, aplikacja automatycznie pokazuje Ci, które z Twoich kontaktów korzystają z Vibera. Jesteś pewna, że ciotka używa Vibera?
0
Z tego co mi mowila ma Vibera, nawet do mnie z niego dzwonila a mi nic sie nie wyswietlilo zeby jakies bylo połączenie. Gdy wchodze na Viberze w kontakty to sa i same z vibera i wszystkie z telefonu gdzie sa ikonki przy tych którzy vibera maja. I właśnie przy kontakcie mojej cioci nie ma tej ikonki wiec nie ma jej w kontaktach Viber. I co mam w tej sytuacji zrobić? Czy wychodzi na to że ona nie ma vibera?
0
Dodam ze gdy zainstalowalam vibera automatycznie wyszukalo mi kto z kontaktow ma ta aplikacje, tak jak pani mowi. Dopiero później dodalam kontakt cioci do tych w tel i jak to zrobic by byly w viberze
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
9 sie 2016 o 16:19
To też powinno się zaktualizować automatycznie. Połącz telefon z internetem, ewentualnie zaktualizuj aplikację Viber. Czy numer cioci się tam pojawił?
0
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
16 sie 2016 o 21:12
Upewnij się, że dodałaś dobrze numer, czyli bez spacji, nawiasów i z prefiksem kraju.
0
Dołącz do nas!