Zasygnalizuj

Aplikacja Viber [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Klaudia - Ostatnia odpowiedź dnia 16 sie 2016 o 21:12
Dzień dobry,

Witam. Kilka dni temu zainstalowalam Viber'a i automatycznie znalazlo mi ktore z moich kontaktow(w telefonie) ma takze ta aplikacje i dodalo do "kontakty"-" viber". Wczoraj zapisalam w kontaktach (w tel) nr mojej Ciotki ze Szwecji i gdy dodaje ten nr do ap. Viber wychodzi mi "dodaj przez" to daje Viber i nie wiem co dalej. Wyskakuja mi kontakty ktore maja viber... Bardzo prosze o dokładną odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Nie bardzo rozumiem - numer został zapisany w telefonie, ale nie można z niego dzwonić do danej osoby przez Viber? Bardzo proszę o więcej szczegółów.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Witam ponownie :). Chodzi o to ze mam nr Cioci zapisany w kontaktach tel. I jak mam dodac go do kontaktow Viber.? (w aplikacji sa kontakty vibera i kontakty z telefonu)
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Według mnie nie musisz niczego dodawać. Jeśli masz na telefonie masz zainstalowanego Vibera, aplikacja automatycznie pokazuje Ci, które z Twoich kontaktów korzystają z Vibera. Jesteś pewna, że ciotka używa Vibera?
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Z tego co mi mowila ma Vibera, nawet do mnie z niego dzwonila a mi nic sie nie wyswietlilo zeby jakies bylo połączenie. Gdy wchodze na Viberze w kontakty to sa i same z vibera i wszystkie z telefonu gdzie sa ikonki przy tych którzy vibera maja. I właśnie przy kontakcie mojej cioci nie ma tej ikonki wiec nie ma jej w kontaktach Viber. I co mam w tej sytuacji zrobić? Czy wychodzi na to że ona nie ma vibera?
Klaudia- 5 sie 2016 o 15:43
Dodam ze gdy zainstalowalam vibera automatycznie wyszukalo mi kto z kontaktow ma ta aplikacje, tak jak pani mowi. Dopiero później dodalam kontakt cioci do tych w tel i jak to zrobic by byly w viberze
Odpowiedz
Karolllla 2002Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 9 sie 2016 o 16:19
To też powinno się zaktualizować automatycznie. Połącz telefon z internetem, ewentualnie zaktualizuj aplikację Viber. Czy numer cioci się tam pojawił?
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 16 sie 2016 o 21:12
Upewnij się, że dodałaś dobrze numer, czyli bez spacji, nawiasów i z prefiksem kraju.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!