Zasygnalizuj

Snapchat, problem z Memories!! [Rozwiązany]

Zadaj pytanie dark_monja 1Posty piątek 22 lipiec 2016Data rejestracji piątek 22 lipiec 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 25 wrz 2016 o 11:07
Witam,
mam problem ze zdjęciami dodanymi do Memories na Snapchacie, przeszukałam już mnóstwo stron w poszukiwaniu pomocy i niestety nic nie znalazłam, także jesteście moją ostatnią deską ratunku.
Problem wygląda następująco: Dodawałam zdjęcia robione przez Snapchata do Memories i wszystko było ok, mogłam je oglądać, edytowować , itp., aż któregoś dnia weszłam do Memories i wyskoczył "błąd archwizowania". Próbowałam naładować zdjęcia setki razy w ciągu kilku dni, ale wciąż pokazywał się ten sam błąd. Kiedy się wylogowałam ze Snapchata i zalogowałam ponownie wszystkie zdjęcia po prostu zniknęły. Bardzo dużo korzystam ze Snapchata i miałam tam mnóstwo zdjęć (w tym sporo z wakacji) i jest to dla mnie ogromna strata :(
Z tego co wiem, Snapchat przechowuje je na swoich serwerach, więc teoretycznie nadal istnieją w sieci. Ale jak je odzyskać? Jest mi ktoś w stanie pomóc? Będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję ;)
Zobacz więcej 
Przydatny
+4
mniej bardziej
Tylko wsparcie techniczne Snapchata może Ci pomóc. Pisz do nich!

Wchodzisz tu: https://support.snapchat.com/en-US/i-need-help

W pytaniu What can we help you with? zaznaczasz: My Snapchat isn't working

W pytaniu Oh no! What isn't working? zaznaczasz Memories.

W pytaniu Did you already receive a Chat from Team Snapchat about how to start using Memories? zaznaczasz Yes.

W pytaniu What Memories feature are you having trouble with? zaznaczasz Other.

Teraz się uaktywnia formularz, który uzupełniasz po angielsku.
Dodaj komentarz
Przydatny
+1
mniej bardziej
Snapchat niestety robi czasem co chce, więc naprawdę najlepiej pisać do nich bezpośrednio.
Plotke- 15 sie 2016 o 15:43
I jak, support pomogl? Mam ten dam problem, wlasnie wyslalem im ticketa. Mam tam wszystkie zdjecia z wakacji, bardzo mi na nich zalezy..
Odpowiedz
momo- 19 sie 2016 o 12:12
Właśnie, pomogli? Mam to samo.
Odpowiedz
xkatrixx- 25 wrz 2016 o 11:07
Również mam ten sam problem. Napisałam i jak na razie odzewu nie ma ani poprawy :/
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!