Snapchat, problem z Memories!!

Rozwiązany
dark_monja Posty 1 Data rejestracji piątek 22 lipiec 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 22 lipiec 2016 - 22 lip 2016 o 10:49
 patka - 26 kwi 2017 o 23:50
Witam,
mam problem ze zdjęciami dodanymi do Memories na Snapchacie, przeszukałam już mnóstwo stron w poszukiwaniu pomocy i niestety nic nie znalazłam, także jesteście moją ostatnią deską ratunku.
Problem wygląda następująco: Dodawałam zdjęcia robione przez Snapchata do Memories i wszystko było ok, mogłam je oglądać, edytowować , itp., aż któregoś dnia weszłam do Memories i wyskoczył "błąd archwizowania". Próbowałam naładować zdjęcia setki razy w ciągu kilku dni, ale wciąż pokazywał się ten sam błąd. Kiedy się wylogowałam ze Snapchata i zalogowałam ponownie wszystkie zdjęcia po prostu zniknęły. Bardzo dużo korzystam ze Snapchata i miałam tam mnóstwo zdjęć (w tym sporo z wakacji) i jest to dla mnie ogromna strata :(
Z tego co wiem, Snapchat przechowuje je na swoich serwerach, więc teoretycznie nadal istnieją w sieci. Ale jak je odzyskać? Jest mi ktoś w stanie pomóc? Będę bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję ;)
Zobacz również:

2 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
Zmodyfikowany dnia 22 gru 2018 o 20:47
Cześć,
Tylko wsparcie techniczne Snapchata może Ci pomóc. Pisz do nich!

Wchodzisz tu: https://support.snapchat.com/en-US/i-need-help

W pytaniu What can we help you with? zaznaczasz: My Snapchat isn't working


W pytaniu Oh no! What isn't working? zaznaczasz Memories.

W pytaniu Did you already receive a Chat from Team Snapchat about how to start using Memories? zaznaczasz Yes.

W pytaniu What Memories feature are you having trouble with? zaznaczasz Other.

Teraz się uaktywnia formularz, który uzupełniasz po angielsku.
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

23
Po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu wszystkie snapy się pojawiły ;)
1
Dołącz do nas!