Zasygnalizuj

Motyw WordPress dla strony osobistej [Rozwiązany]

Zadaj pytanie lovi - Ostatnia odpowiedź dnia 29 gru 2016 o 18:18 przez Floreo
czy ktoś może polecić prosty, ładny, nowoczesny szablon dla strony osobistej z portfolio artykułów? z góry dziękuję.
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
Rzuć okiem na tę poradę: 5 darmowych szablonów WordPress.
maniek19998=1- 7 gru 2016 o 22:44
obczajcie sobie takie rozwiązanie, któ®e pozwala na usuwanie panelu powitalnego w Wordpress - http://www.download.net.pl/jak-usunac-panel-powitalny-w-kokpicie-wordpress/n/9162/
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja korzystam z motywu Snaps, który jest przejrzysty i minimalistyczny, ale ładny. Wprawdzie u mnie jest trochę zdjęć, ale myślę, że się nada.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
mniej bardziej
A nie możesz po prostu otworzyć panelu WordPressa i wybrać na oko czegoś prostego? Przecież tam jest ogroooomny wybór.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
mniej bardziej
Wybierając szablon WordPress trzeba się nieco zastanowić, czego się chce od strony. Czy ma być bardziej statyczna, czy informacje na niej widoczne będą się często zmieniały. Na pewno pamiętaj o tym, żeby strona dobrze prezentowała się na smartfonach i tabletach. Zwróć uwagę, ile ma pobrań, czy jest aktualizowana, czy ma wsparcie na forum społeczności WordPress.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!