Zasygnalizuj

Ponowne publikowanie treningu Endomodo [Rozwiązany]

Zadaj pytanie stachurkrak 2Posty niedziela 10 lipiec 2016Data rejestracji poniedziałek 11 lipiec 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 14 lip 2016 o 10:57
Dzień dobry,
Jak ponownie opublikować trening Endo na Fb? Opublikowałem trening, wykasowałem i chciałem jeszcze raz opublikować i nie można bo Endo pisze, że już opublikowany. Pozdrawiam :)
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
Trening można ponownie opublikować, ale nie z aplikacji, a ze strony internetowej. Tu jest wyjaśnione krok po kroku, jak to zrobić:
http://pl.ccm.net/faq/8958-endomondo-usuniety-trening-z-facebooka
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ale publikowałeś trening automatycznie, bo aplikacja jest zsynchronizowana z FB, czy ręcznie?
stachurkrak 2Posty niedziela 10 lipiec 2016Data rejestracji poniedziałek 11 lipiec 2016 Ostatnio zalogowany - 11 lip 2016 o 17:02
Ręcznie i skasowałem
Odpowiedz
Karolllla 2000Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 1 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 14 lip 2016 o 10:57
Jeśli udostępniłeś i skasowałeś to z aplikacji nie udostępnisz go już więcej, bo aplikacja zapamiętała to pierwsze udostępnienie. Zrób ze strony www, jak pisze Floreo.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!