Zasygnalizuj

Jak odinstalować przeglądarkę Mozilla Firefox? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie smaria 243Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 20 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 24 lut 2017 o 08:01 przez Floreo
Witajcie, jako że udało mi się zlikwidować te denerwujące reklamy w Chrome, stwierdziłam, że już nie chcę innej przeglądarki, bo tak jest super i nie potrzebuję innych, tylko teraz mam pytanie jak mogę odinstalować Firefoska, żeby mi miejsca nie zabierał? Co myślicie?
Zobacz więcej 
Przydatny
-1
bardziej mniej
Wita ponownie smariaj. Takie rzeczy robi się w Panelu Sterowania. Aby wejść do Panelu klikasz w Start i wybierasz Panel Sterowania.

po wejściu w Panel, w zależności od systemu wybierasz Dodaj/usuń programy (Windows XP) lub Programy i funkcje (Windows Vista, 7, 8).

A potem wybierasz Mozilla Firefox i klikasz w Usuń.

Gotowe, pozdrawiam! mam nadzieję, że pomogłem.
becia- 23 lut 2017 o 13:26
zrobłam tak i dalej ją mam w pasku szybkiego....:(
Odpowiedz
Floreo 1090Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 22 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 24 lut 2017 o 08:01
Jeśli odinstalujesz aplikację poprzez Panel ustawień, nie będziesz mieć ikony na pasku. Startu.
Odpowiedz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!