Viber

Rozwiązany/Zamknięty
B - 30 cze 2016 o 10:50
 sss - 13 lip 2016 o 13:52
Dzień dobry,
Mam problem z viber podobny jak kolega wyżej. Tzn gdy próbuje aktywować go na telefonie lumia 930 wyskakuje mi komunikat błędny numer telefonu, chociaż wpisuje dobry.. Na moim drugim telefonie lumia 920 gdy przełożyłem kartę sim działa bez problemu. Na kompie również nie chce się mi aktywować podając komunikat , że jest jakiś problem z aktywacja i żeby skontaktować się z pomocą Viber. Posłałem nawet do nich formularz zgłoszeniowy ale na razie nie ma odpowiedzi.. Zainstalowałem dla sprawdzenia na tablecie i aktywował się bez problemu.Ma ktoś może pomysł jak rozwiązać powyższy problem ? Dodam , że miałem na telefonie wcześniej viber na windows 10 działał elegancko, niedawno usunąłem ten system i wgrałem windows phone 8.1 i wtedy pojawił się ten problem z aktywacją. Tylko nie wiem czy to ma jakikolwiek związek bo na lumii 920 też jest win 8.1 i wszystko działa.. Proszę o pomoc i z góry dziękuję


2 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
1 lip 2016 o 11:17
Możesz spróbować opcji Auto callback. Tu masz więcej napisane o tym: https://pl.ccm.net/faq/6080-viber-co-zrobic-jesli-nie-doszedl-kod-aktywacyjny
0
Dołącz do nas!