Zasygnalizuj

Najlepsze kanały z ćwiczeniami [Rozwiązany]

Zadaj pytanie borecka - Ostatnia odpowiedź dnia 7 lis 2016 o 20:15
Hej, szukam jakichś fajnych kanałów YT z ćwiczeniami, które można robić w domu.
Polecicie coś? Znam tylko Chodakowską, ale ona do mnie nie przemawia...

Będę zobowiązana!
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
Mogą być po angielsku? To dość ważne, żeby rozumieć, co mówi instruktor/ka.
borecka- 30 cze 2016 o 11:51
Pewnie, jasne :)
Odpowiedz
mini- 26 sie 2016 o 14:04
Jeśli może być po angielsku to ja polecam Fitness Blender - bardzo fajny kanał, mnóstwo filmów z ćwiczeniami na różne partie ciała, wszystko prosto pokazane i bardzo dokładnie wyjaśnione.
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 13 paź 2016 o 10:50
A ja cały kanał Fitness Pop Sugar. Zapraszają tam często różnych trenerów, znanych z opracowania własnych metod. Można się dowiedzieć, co w trawie piszczy i jeżeli jak ja nudzicie sie wykonując wciąż te same ćwiczenia, tam jest duża różnorodność: kickboxing, joga, cardio etc.
Odpowiedz
andruidka 188Posty czwartek 5 marzec 2015Data rejestracji środa 30 listopad 2016 Ostatnio zalogowany - 7 lis 2016 o 20:15
Kasia Bigos robi po polsku coś podobnego - 15 minut treningu do zrobienia w domu. Tu są jej filmiki: https://www.youtube.com/results?search_query=%C4%86wicz+z+Kasi%C4%85+Bigos
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
W Polsce najpopularniejsza jest wciąż Ewa Chodakowska.
andruidka 188Posty czwartek 5 marzec 2015Data rejestracji środa 30 listopad 2016 Ostatnio zalogowany - 13 lip 2016 o 13:51
Mnie nie przekonuje, bo ona robi takie 30-sekundowe filmiki, żeby pokazać, jak się ćwiczy. Ja wolę workout, nawet 20 minut, ale w całości, z wszystkimi powtórzeniami.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!