Zasygnalizuj

Ile jest poziomów w Candy Crush Saga? [Rozwiązany]

Stwórz wątek Floreo 1252Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 22 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 19 wrz 2017 o 09:39 przez epe
Ktoś to policzył? Jesteście może przy końcu?
Przydatny
+3
bardziej mniej
Już 1880, przynajmniej sądząc po tutorialach na YT.
kris Karolllla - 31 sty 2017 o 12:16
Na tę chwilę 2255. Mój nick krzy_kowa. Czekam na następne poziomy.
Odpowiedz
Pena Karolllla - 12 kwi 2017 o 22:43
To czemu ja jestem na 2240 i musze czekac na nastepne
Odpowiedz
Katrina Karolllla - 15 maj 2017 o 15:18
Ja 2480 i czekaaaaaammm
Odpowiedz
Zofia Karolllla - 27 cze 2017 o 16:18
2449moment poziomow na ten moment.co tydzień pojawia się nowy.POZDRAWIAM.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Na tę chwilę chyba jakieś 1850, ale stale przybywają kolejne.
Aga KaliKeli - 17 wrz 2017 o 17:17
Witam. Gram razem z mężem w tą grę i mój mąż ma jakieś dodstkowe poziomy przy zdjęciu gdzie dostaje jakieś nowe ramki a ja tego nie mam. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Aga
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Zauważyliście, o ile łatwiej się teraz gra w Candy Crush Saga, gdy tak dużo doładowań można wygrać? I 2 h bez utraty życia pozwalają mocno posunąć się w grze.
PolaS Floreo - 18 sie 2017 o 14:53
Tak.Jak gra się częściej to dodatkowe 5 żyć pomaga;ale nie wiem czy to u mnie tylko taki błąd wyskakuje?- a mianowicie,kiedyś nie miałam problemu poprosić o dodatkowe życia znajomych bądź wysłać prośbę o przejście do następnego etapu.Obecnie po "unowocześnieniach" za każdym razem wyskakuje mi błąd facebuuka-że nie udało się wysłać,bo nie można połączyć się z facebookiem.To wkurzające bo trzeba 3 dni czekać aż będzie można grać w następnym etapie ;/// a poza tym obiecałam przejść sobie grę do końca i nie wiem czy to dobrze,że robią kolejne etapy ponieważ gra może być nieskończona ;//
Odpowiedz
moto-rowy 106Posty czwartek 11 grudzień 2014Data rejestracji 19 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany Floreo - 21 sie 2017 o 12:19
Jeśli nie można połączyć się z Facebookiem to może jakieś problemy z siecią?
Odpowiedz
epe Floreo - 19 wrz 2017 o 09:39
jestem na 2780 poziomie i na razie to koniec, ale jest klucz, nie wiem kiedy się otworzą następne
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!