Zasygnalizuj

Usunięcie konta Badoo [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Kiki - Ostatnia odpowiedź dnia 28 cze 2016 o 22:36
Dzień dobry,
robie wszystko tak ja kazaliscie i nic nadal sie nie moge usunac tego konta nie chce go miec pomozcie
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
O jakie konto chodzi? W jakim serwisie?
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Kiki- 27 cze 2016 o 19:37
nie nie udala przykro ze nie moge odzyskac hasla do tego konta ,probowalam zmienic ale na meila nie przychodzi odpowiedzi nie wiem co mam wiecej zrobic
Odpowiedz
Floreo 804Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 5 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 27 cze 2016 o 20:28
To znaczy, że podajesz zły adres e-mail lub maile trafiają do skrzynki ze spamem.
Odpowiedz
lentills- 28 cze 2016 o 10:22
Może podałaś inny mail przy rejestracji w Badoo. Skąd w ogóle wiesz, że masz tam konto? Dostajesz jakieś newslettery?
Odpowiedz
Kiki- 28 cze 2016 o 18:04
przychodza mi meile wiec mam tak czy nie ,ale nie jestescie nic pomocni dziekuje
Odpowiedz
Floreo 804Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 5 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 28 cze 2016 o 21:47
Wejdź na stronę https://badoo.com/pl/signin/?f=top i wpisz adres e-mail, na który przychodzą wiadomości a potem kliknij Nie pamiętasz hasła?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
A co się dzieje, jaki widzisz komunikat?
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
To, że dostajesz maile od Badoo to nie jest akurat żaden argument, jeśli Twoi znajomi mają tam konta, ich skrzynki mogą rozsyłać spam.
Badoo to jest mega spamiarski serwis.
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!