Zasygnalizuj

Jak odzyskać zdj z Instagrama [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Marlii - Ostatnia odpowiedź dnia 13 lip 2016 o 13:55
Dzień dobry, czy da się przywrócić zdj z instagrama ze wszystkimi lajkami? Dzisiaj weszlam na swoje konto i tego zdj nie ma, ja go nie usunelam ale w powiadomieniach wyswietla sie kto je polajkowal. Wydaje mi sie, że gdyby zdj juz ne bylo to powiadomien o lajkach automatycznie tez nie a sa one i jak kilkam w powiadomienie to zdj mi pokazuje natomiast nie pokazuje go jak wchodze na swoj profil. Czy ktos wie o co chodzi?
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
Brzmi dość tajemniczo. Najpierw upewniłabym się, że tego zdjęcia na pewno nie ma. Zaktualizuj aplikację, przeloguj się, sprawdź, czy nie widać go przez stronę WWW.

Drugi pomysł - może naruszało regulamin i zostało usunięte przez administratora? Chociaż wtedy dostałabyś powiadomienie.
Marlii- 10 cze 2016 o 12:56
Zrobiłam tak jak radziłas, faktycznie jak wchodzę przez www to zdjęcie jest a w aplikacji nie ma. Więc czemu tak sie dzieje?
Odpowiedz
Marlii- 10 cze 2016 o 13:50
Odinstalowałam i ponownie zainstalowałam aplikację, przelogowałam się a mimo to zdj nadal jest niewidoczne
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 13 lip 2016 o 13:55
Udało się zobaczyć zdjęcie? Może ktoś je zgłosił do usunięcia?
Odpowiedz
Karolllla 2018Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 9 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 15 cze 2016 o 16:39
To może spróbuj z komputera skomentować to zdjęcie? Albo niech ktoś zrobi to z innego konta. Wtedy powinnaś dostać powiadomienie i zobaczyć zdjęcie.

Daj znać czy pomogło.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Może zaktualizuj aplikację? Może to jakiś błąd i stąd te psikusy?
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!