Zasygnalizuj

Jak dodać ogłoszenie na OLX? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Joanna - Ostatnia odpowiedź dnia 23 lis 2016 o 19:10
Dzień dobry,

Wiecie? Nie jestem zbyt doświadczona i proszę o instrukcje krok po kroku.

Dziękuję, Joanna
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
Tu masz bardzo dobrze wyjaśnione:

http://pl.ccm.net/faq/9025-jak-dodac-ogloszenie-w-aplikacji-olx

Ta instrukcja dotyczy aplikacji mobilnej, ale na stronie WWW serwisu wygląda to bardzo podobnie.
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 9 cze 2016 o 09:19
Dodawanie ogłoszenia jest bardzo proste. Najlepiej przygotować sobie wcześniej zdjęcia, ale jak korzystasz z aplikacji mobilnej, to możesz je zrobić w trakcie dodawania ogłoszenia.

Polecam OLX gorąco - sprzedałam tam wózek dzięcięcy, krzesła do jadalni, podkład do twarzy w nietrafionym dla mnie kolorze i wiele, wiele innych rzeczy.
Odpowiedz
ala- 10 cze 2016 o 12:44
Serio ktoś kupił podkład na OLX???
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 23 lis 2016 o 19:10
Tak, ktoś kupił ode mnie podkład. W OLX chodzi o to, że jest to serwis lokalny. Niczego nie wysyłasz: ani towaru, ani pieniędzy. Spotykasz się w celu zawarcia transakcji. Dziewczyna mogła się naocznie przekonać, w jakim stanie jest podkład i zobaczyła paragon z datą zakupu sprzed tygodnia. Dla mnie i dla niej był to dobry deal.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+1
mniej bardziej
Teraz, zanim dodasz ogłoszenie, musisz zweryfikowac swoje konto na OLX - tu przeczytasz, jak to zrobić: Jak zweryfikować konto na OLX.
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!