Zasygnalizuj

Jak dodać ogłoszenie na OLX? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie Joanna - Ostatnia odpowiedź dnia 23 lis 2016 o 19:10 przez Floreo
Dzień dobry,

Wiecie? Nie jestem zbyt doświadczona i proszę o instrukcje krok po kroku.

Dziękuję, Joanna

Zobacz więcej 
Przydatny
+1
bardziej mniej
Tu masz bardzo dobrze wyjaśnione:

http://pl.ccm.net/faq/9025-jak-dodac-ogloszenie-w-aplikacji-olx

Ta instrukcja dotyczy aplikacji mobilnej, ale na stronie WWW serwisu wygląda to bardzo podobnie.
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
Floreo 1096Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 23 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 9 cze 2016 o 09:19
Dodawanie ogłoszenia jest bardzo proste. Najlepiej przygotować sobie wcześniej zdjęcia, ale jak korzystasz z aplikacji mobilnej, to możesz je zrobić w trakcie dodawania ogłoszenia.

Polecam OLX gorąco - sprzedałam tam wózek dzięcięcy, krzesła do jadalni, podkład do twarzy w nietrafionym dla mnie kolorze i wiele, wiele innych rzeczy.
ala- 10 cze 2016 o 12:44
Serio ktoś kupił podkład na OLX???
Floreo 1096Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 23 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 23 lis 2016 o 19:10
Tak, ktoś kupił ode mnie podkład. W OLX chodzi o to, że jest to serwis lokalny. Niczego nie wysyłasz: ani towaru, ani pieniędzy. Spotykasz się w celu zawarcia transakcji. Dziewczyna mogła się naocznie przekonać, w jakim stanie jest podkład i zobaczyła paragon z datą zakupu sprzed tygodnia. Dla mnie i dla niej był to dobry deal.
Odpowiedz
Przydatny
+1
bardziej mniej
Teraz, zanim dodasz ogłoszenie, musisz zweryfikowac swoje konto na OLX - tu przeczytasz, jak to zrobić: Jak zweryfikować konto na OLX.
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!