Zasygnalizuj

Cofanie wysyłki maila [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie KendallKim 75Posty wtorek 29 marzec 2016Data rejestracji 13 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 10 cze 2016 o 22:26 przez Floreo
Już któryś raz wysyłam maila z Gmaila, zanim go skończę pisać. Czy mogę jakoś cofnąć takiego maila? Skasować go w Wysłanych?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Musisz włączyć opcję Cofnij wysyłanie. Włącza się to w ustawieniach. Jak chcesz poczytać więcej, to ta porada jest dla Ciebie: http://pl.ccm.net/faq/9035-jak-cofnac-wyslanie-maila-w-gmail
ala- 10 cze 2016 o 12:42
A czy można gdzieś ustawić czas, jaki masz na cofnięcie wysyłki? Mi się zawsze pokazuje tylko 30 sekund.
Floreo 1165Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 24 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - 10 cze 2016 o 22:26
Tak, można. Możesz zmniejszyć ten czas do 5 s lub 10 lub 20.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Najlepiej nie wpisywać adresu do czasu, aż się nie jest pewnym, że mail jest skończony. Nawet jak odpowiadam na wiadomość, to usuwam adres e-mail, piszę maila, dodaję załączniki, a potem wstawiam ponownie adres odbiorcy.

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!