Zasygnalizuj

Cyfrowy Polsat - jak wypowiedzieć umowę? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Martusia 428Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 22 listopad 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 14 lis 2016 o 18:16
Hej, dobiega końca moja umowa, nie chcę jej przedłużać.
Jak ją wypowiedzieć i kiedy dokładnie, żeby wszystko odbyło się jak potrzeba?
Zobacz więcej 
Przydatny
+2
mniej bardziej
Gdy umowa dobiegnie końca, zamieni się na umowę na czas nieokreślony. Jeśli chcesz wypowiedzieć umowę na czas określony przed jej zakończeniem, zostanie naliczona kara. Warto więc zaczekać na koniec umowy.

Musisz złożyć pisemne wypowiedzenie, gdzie najważniejszy jest Twój odręczny podpis.

Obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, tzn. na koniec następnego okresu rozliczeniowego niż moment wysłania wypowiedzenia.

Więcej informacji i wzory wypowiedzeń tutaj: http://pl.ccm.net/faq/9027-cyfrowy-polsat-jak-wypowiedziec-umowe
Martusia 428Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 22 listopad 2016 Ostatnio zalogowany - 13 cze 2016 o 13:32
Moja umowa wygasa 18 sierpnia 2016. Do kiedy muszę wysłać wypowiedzenie? Czy mogę to zrobić pocztą?
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 13 cze 2016 o 19:48
Przed 19 lipca musisz wypowiedzieć umowę, aby zakończyła się 18 sierpnia i nie została przedłużona jako umowa na czas nieokreślony.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!