Zasygnalizuj

Aplikacja Messenger - usunięte zdjęcia [Rozwiązany]

Zadaj pytanie drabina 5Posty wtorek 17 maj 2016Data rejestracji poniedziałek 23 maj 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 23 maj 2016 o 23:02
Dzień dobry,

Mam konto na Facebooku i Messenger, osobno miałem zdjęcia z postów na Facebooku i osobno w aplikacji Messenger. Z aplikacji Messenger zdjęcia przekazałem do archiwum.Messenger, po przekazaniu zdjęć aplikacja Messenger zniknęła, pozostała tylko na Facebooku. Co mam zrobić aby mieć jak dotychczas osobne aplikacje. Mam 85 lat nie jestem już taki lotny, proszę o.drobiazgową instrukcje
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Dzień dobry,

wnioskuję, że miałeś dwie aplikacje w telefonie, tak?
drabina 5Posty wtorek 17 maj 2016Data rejestracji poniedziałek 23 maj 2016 Ostatnio zalogowany - 23 maj 2016 o 22:28
Tak
Odpowiedz
drabina 5Posty wtorek 17 maj 2016Data rejestracji poniedziałek 23 maj 2016 Ostatnio zalogowany - 23 maj 2016 o 22:30
Tak mialem dwie aplikacje
Odpowiedz
Floreo 800Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 23 maj 2016 o 23:02
Czasami coś się gubi, znika z ekranu, ale raczej nie odinstalowuje się zupełnie. Poszukaj aplikacji klikając ikonę wszystkich aplikacji na ekranie głównym telefonu.

Tak jak pisze KendallKim w tym wątku - z poziomu aplikacji nie sprawdzisz zarchiwizowanych treści. Wejdź na Facebooka z komputera i postępuj jak w poradzie, którą wkleiłam w poście poniżej.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Proponuję zainstalować aplikację Messenger jeszcze raz na telefonie. W aplikacji nie da się podejrzeć zarchiwizowanych wiadomości.

Wejdź na stronę Facebooka w komputerze, w lewym menu na stronie głównej kliknij Wiadomości. W lewym górnym rogu nad kontaktami jest Więcej - kliknij i wejdź w Zarchiwizowane.
Floreo 800Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 23 maj 2016 o 22:22
To jest porada dla Ciebie: http://pl.ccm.net/faq/2070-facebook-jak-odzyskac-usunieta-wiadomosc
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!