Zasygnalizuj

Zdjęcia [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie marek - Ostatnia odpowiedź dnia 20 lip 2016 o 10:42 przez GeoXXYY
Dzień dobry, jak moge odnalezc zdjecia ktore wyslano mi ne tele a niemam polaczenia z wi-fi

Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
W jaki sposób przesłano zdjęcie? Jeżeli za pomocą komunikatora, to zostanie pobrane, gdy będzie Wi-Fi (jeśli takie masz ustawienia). A jeśli MMS-em, to czekaj - MMS-y przychodzą jak Buka do Muminków, czyli kiedy chcą.
KendallKim 77Posty wtorek 29 marzec 2016Data rejestracji 1 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 23 maj 2016 o 11:33
Czy ktoś jeszcze korzysta z MMS-ów? Są komunikatory. Nie trzeba nawet konta zakładać.
reneZgiusz- 24 maj 2016 o 20:30
Mój brat, który ma 31 lat. Odmawia zainteresowania sie jakimkolwiek innym sposobem. Wychodzi potem na to, że wyslał MMS, ale nie odebrałem.
Karolllla 2501Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 18 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 3 cze 2016 o 18:23
Żeby odebrać zdjęcie z MMSa, w telefonie muszą być włączone dane pakietowe.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jeśli zdjęcie raz zostało pobrane na telefon, powinno zostać zapisane gdzieś w galerii i nie trzeba go pobierać na nowo za każdym razem. Radziłbym przeszukać wszystkie foldery.

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!