Zasygnalizuj

Zdjęcia [Rozwiązany]

Zadaj pytanie marek - Ostatnia odpowiedź dnia 20 lip 2016 o 10:42
Dzień dobry, jak moge odnalezc zdjecia ktore wyslano mi ne tele a niemam polaczenia z wi-fi
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
W jaki sposób przesłano zdjęcie? Jeżeli za pomocą komunikatora, to zostanie pobrane, gdy będzie Wi-Fi (jeśli takie masz ustawienia). A jeśli MMS-em, to czekaj - MMS-y przychodzą jak Buka do Muminków, czyli kiedy chcą.
KendallKim 61Opublikowany post wtorek 29 marzec 2016Data rejestracji poniedziałek 14 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 23 maj 2016 o 11:33
Czy ktoś jeszcze korzysta z MMS-ów? Są komunikatory. Nie trzeba nawet konta zakładać.
Odpowiedz
reneZgiusz- 24 maj 2016 o 20:30
Mój brat, który ma 31 lat. Odmawia zainteresowania sie jakimkolwiek innym sposobem. Wychodzi potem na to, że wyslał MMS, ale nie odebrałem.
Odpowiedz
Karolllla 1991Opublikowany post poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 25 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 3 cze 2016 o 18:23
Żeby odebrać zdjęcie z MMSa, w telefonie muszą być włączone dane pakietowe.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jeśli zdjęcie raz zostało pobrane na telefon, powinno zostać zapisane gdzieś w galerii i nie trzeba go pobierać na nowo za każdym razem. Radziłbym przeszukać wszystkie foldery.
Dodaj komentarz

Członkowie mogą liczyć na większą ilość odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Stając się członkiem otrzymujesz pełen dostęp do notyfikacji swoich wpisów.

Stając się członkiem nabieracie uprawnień do korzystania z dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM.net?

Zapisz się, Rejestracja jest darmowa i zabiera mniej niż minutę!