Zasygnalizuj

Lataliście dronem? [Rozwiązany]

Stwórz wątek RaspBerryChill 68Posty środa 30 marzec 2016Data rejestracji 5 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 13 cze 2016 o 13:33 przez Karolllla
Jestem bardzo ciekawy, czy można jakoś wynająć drona czy trzeba mieć znajomego zajawionego na tech nowinki.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Nie :-( A czy na to nie trzeba mieć jakiegoś pozwolenia?
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Pozwolenia? Nieeee? Trzeba po prostu potrenować na domowym podwórku, zanim wylecimy w świat.
dolary Czarek - 17 maj 2016 o 14:47
Gonciarz rozwlił drona na Tajwanie. Oglądam jego vloga z Japonii (na Tajwanie jest na kilka dni) i to bardzo fajna rozrywka. Tak mi się z tym dronem skojarzyło. Wiem, że nie na temat.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Można czasem polatać dronem na imprezach. Teraz idzie dzień dziecka, więc będzie sporo imprez, warsztatów. Można się rozejrzeć i zapisać z dzieciakiem.
milky way WilkRobert - 2 cze 2016 o 09:36
Raczej nie. Nikt Ci nie da drona do latania, bo można po prostu go rozwalić.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
W galeriach handlowych są często stoiska, na których sprzedaje się drony, tam można nieco potestować.
zzz aaa - 2 cze 2016 o 16:38
To do galerii marsz.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Są szkoły do nauki latania dronem i tam można wypożyczyć drona. Phantom, poszukaj w Google.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
W większych miastach organizują tez kursy nauki latania dronem i tam dostaje się drona do ćwiczeń, nie trzeba mieć własnego.
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!