Zasygnalizuj

Lataliście dronem? [Rozwiązany]

Stwórz wątek RaspBerryChill 44Posty środa 30 marzec 2016Data rejestracji środa 7 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 13 cze 2016 o 13:33
Jestem bardzo ciekawy, czy można jakoś wynająć drona czy trzeba mieć znajomego zajawionego na tech nowinki.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Nie :-( A czy na to nie trzeba mieć jakiegoś pozwolenia?
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Pozwolenia? Nieeee? Trzeba po prostu potrenować na domowym podwórku, zanim wylecimy w świat.
dolary Czarek - 17 maj 2016 o 14:47
Gonciarz rozwlił drona na Tajwanie. Oglądam jego vloga z Japonii (na Tajwanie jest na kilka dni) i to bardzo fajna rozrywka. Tak mi się z tym dronem skojarzyło. Wiem, że nie na temat.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Można czasem polatać dronem na imprezach. Teraz idzie dzień dziecka, więc będzie sporo imprez, warsztatów. Można się rozejrzeć i zapisać z dzieciakiem.
milky way WilkRobert - 2 cze 2016 o 09:36
Raczej nie. Nikt Ci nie da drona do latania, bo można po prostu go rozwalić.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
W galeriach handlowych są często stoiska, na których sprzedaje się drony, tam można nieco potestować.
zzz aaa - 2 cze 2016 o 16:38
To do galerii marsz.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Są szkoły do nauki latania dronem i tam można wypożyczyć drona. Phantom, poszukaj w Google.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
W większych miastach organizują tez kursy nauki latania dronem i tam dostaje się drona do ćwiczeń, nie trzeba mieć własnego.
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!