Zasygnalizuj

Co zamiast Picasy [Rozwiązany]

Zadaj pytanie RaspBerryChill 40Opublikowany post środa 30 marzec 2016Data rejestracji 15 listopad 2016 Ostatnia publikacja - Ostatnia odpowiedź dnia 20 lip 2016 o 10:38
Czytam, że Picasa nie będzie już miała wspracia. Kurde, jak mnie to denerwuje. Mam tam wszystkie zdjęcia. Gdzie to mam przenieść? Google mi to sam chce przenosić. O co chodzi?! Polećcie jakiś program, który po roku się nie zamknie, bo jak sobie myślę o przenoszeniu tych zdjęć, to mam ciarki. DWie noce chyba zarwę.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Nic nie musisz przenosić, Google automatycznie przeniesie Ci wszystko na Google Photos, a to jest jeszcze fajniejsza usługa od Picasy.
RaspBerryChill 40Opublikowany post środa 30 marzec 2016Data rejestracji 15 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 9 maj 2016 o 21:34
Mam zdjęcia w Google Zdjęcia i sobie chwalę. Wkurza mnie ten asystent i robienie gifów czy inne urozmaicenia, ale nie musisz tego mieć włączonego.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Przeszłam z Picasy na Zdjęcia Google i jestem więcej niż zadowolona. Zdjęcia Google są intuicyjne i bardzo proste - mają tylko kilka filtrów, podstawowe narzędzia do pracy ze zdjęciami oraz funkcję automatycznego udoskonalenia.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Wiesz, tak poza wszystkim jeśli magazynujesz archiwalne zdjęcia tylko w internecie, to generalnie nie jest dobry pomysł, bo Twoje wspomnienia znajdują się poza Twoją kontrolą i nikt nie da Ci gwarancji, że będą tam wiecznie i zostaną odpowiednio zabezpieczone.

Zawsze warto zorganizować jakiś backup we własnym zakresie.
Dodaj komentarz

Członkowie mogą liczyć na większą ilość odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Stając się członkiem otrzymujesz pełen dostęp do notyfikacji swoich wpisów.

Stając się członkiem nabieracie uprawnień do korzystania z dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM.net?

Zapisz się, Rejestracja jest darmowa i zabiera mniej niż minutę!