Zasygnalizuj

Grzejący się telefon [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Krzychu 33Posty poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji piątek 14 październik 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 12 sie 2016 o 11:04
Mam telefon One Plus One i od pewnego czasu (może po aktualizacji do nowego Androida 6.0?) telefon się nagrzewa, aż niemal nie da się go dotknąć. Nic wtedy nie robię. Telefon jest w kieszeni spodni i nagle czuję, że jest gorący i muszę go wyjąć. Macie jakiś pomysł na to, co się dzieje? Czy to może zepsuć mój telefon?
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
Moja Motorola Moto G też miała taki epizod. Wyłącz, włącz, zrób porządek w aplikacjach. Może coś się usilnie aktualizuje?
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
A tak poza wszystkim, nie nosiłbym telefonu w kieszeni spodni?
Krzychu 33Posty poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji piątek 14 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 13 maj 2016 o 14:53
Czemu? Źle dla telefonu czy dla męskości?

I gdzie mam nosić telefon, jeśli nie w kieszeni spodni? W saszetce?
Odpowiedz
Gerwazy- 16 maj 2016 o 23:33
Telefon promieniuje - jak każda krótkofalówka, co jest w zasięgu. A pole magnetyczne jakie wytwarza może powodować nagrzewanie się pewnych części Twojego ciała co wpływa na nie niekorzystnie.
Podobna zasada obowiązuje np. z podgrzewanymi fotelami w samochodzie.

A jeśli chodzi o problem telefonu, to przywróć go do ustawień fabrycznych robiąc wcześniej kopię wszystkich swoich danych. I lepiej zrób to szybko, zanim Twoja nowa zabawka pozbawi Cię ojcostwa :)
Odpowiedz
RaspBerryChill 44Posty środa 30 marzec 2016Data rejestracji środa 7 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 17 maj 2016 o 07:49
I mamy jasność, że sprawa jest niebezpieczna :-D
Odpowiedz
Krzychu 33Posty poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji piątek 14 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 24 maj 2016 o 11:44
Się zaniepokoiłem.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ta aplikacja może pomóc w monitoroiwaniu temperatury telefonu: http://pl.ccm.net/download/pobierz-1245-360-battery-battery-saver
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!