Brak opcji WIFI w laptopie

Rozwiązany/Zamknięty
HolaFiesta - Zmodyfikowany dnia 15 sty 2019 o 10:52
 Gerwazy - 22 cze 2016 o 11:16
Dzień dobry,
po porannym czyszczeniu komputera z niepożądanego oprogramowania (odinstalowywanie) zniknęła opcja WIFI.
Wygląda to tak, że wchodząc w menu Start , następnie Ustawienia oraz Sieć i Internet w liście opcji nie pokazuje się WIFI. Czyli na liście mam: tryb samolotowy, VPN, użycie danych, dial-up i Ethernet i Proxy ale nie mam WIFI. Odsyłam do waszego artykułu Jak wyłączyć Czujnik WiFi w systemie Windows 10
Tam widać na pliku graficznym, że WIFI jest pierwsze na liście. u mnie go nie ma w ogóle.

Obawiam się, że mogłam coś odinstalować. Czy jest to możliwe i co w takim przypadku zrobić?
Mój komputer jest w języku hiszpańskim, więc prosiłabym za ilustrowaną odpowiedź.
Z góry dziękuję i pozdrawiam geniuszy :-)


Konfiguracja: Windows / Firefox 45.0
Zobacz również:

2 odpowiedzi

Witaj,
Spróbuj kliknąć na ikonce sieci na pasku zadań (tą co masz koło zegarka) prawym przyciskiem myszki i wybierz opcję "Rozwiąż problemy".
Często w niektórych modelach Toshiby sieć wifi lubi się przyciąć lub zniknąć z systemu i dopiero opcja "autoamtycznej naprawy" to przywraca.
Jeżeli to nie pomoże, wejdź w manager urzadzeń i skasuj karte sieciową bezprzewodową i uruchom ponownie komputer. Po restarcie system powinien autoamtycznie znaleźć sterownik, odświeżyć go w swojej bazie i wszystko będzie OK.
7
Dołącz do nas!