Zasygnalizuj

Brak opcji WIFI w laptopie [Rozwiązany]

Zadaj pytanie HolaFiesta - Ostatnia odpowiedź dnia 22 cze 2016 o 11:16
Dzień dobry,
po porannym czyszczeniu komputera z niepożądanego oprogramowania (odinstalowywanie) zniknęła opcja WIFI.
Wygląda to tak, że wchodząc w menu Start , następnie Ustawienia oraz Sieć i Internet w liście opcji nie pokazuje się WIFI. Czyli na liście mam: tryb samolotowy, VPN, użycie danych, dial-up i Ethernet i Proxy ale nie mam WIFI. Odsyłam do waszego artykułu http://pl.ccm.net/faq/6844-jak-wylaczyc-czujnik-wi-fi-w-systemie-windows-10
Tam widać na pliku graficznym, że WIFI jest pierwsze na liście. u mnie go nie ma w ogóle.

Obawiam się, że mogłam coś odinstalować. Czy jest to możliwe i co w takim przypadku zrobić?
Mój komputer jest w języku hiszpańskim, więc prosiłabym za ilustrowaną odpowiedź.
Z góry dziękuję i pozdrawiam geniuszy :-)
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
Witaj,
Spróbuj kliknąć na ikonce sieci na pasku zadań (tą co masz koło zegarka) prawym przyciskiem myszki i wybierz opcję "Rozwiąż problemy".
Często w niektórych modelach Toshiby sieć wifi lubi się przyciąć lub zniknąć z systemu i dopiero opcja "autoamtycznej naprawy" to przywraca.
Jeżeli to nie pomoże, wejdź w manager urzadzeń i skasuj karte sieciową bezprzewodową i uruchom ponownie komputer. Po restarcie system powinien autoamtycznie znaleźć sterownik, odświeżyć go w swojej bazie i wszystko będzie OK.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
To może wyłącz i włącz?
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!