Zasygnalizuj

Pilne [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Sabina - Ostatnia odpowiedź dnia 26 kwi 2016 o 17:54
Dzień dobry,

Dlaczego nie mam ustawień aparatu w aplikacji Snapchat? Chodzi mi o to że mam przybliżoną kamerkę z przodu I chcialabym ja oddalic ale nie mam ustawien aparatu w Snapchat.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Dzień dobry,

problem jest znany i można jedynie zalecić Ci: aktualizację Snapchata, wyłączenie i włączenie telefonu, odinstalowanie i ponowne zainstalowanie Snapchata, a jeśli to nie pomoże - korzystaj z tylnej kamery lub pisz do Snapchata informując ich, że mają problem z aplikacją.
Sabina- 26 kwi 2016 o 10:48
Niestety ale to tez nie pomogło.
Odpowiedz
Floreo 800Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 26 kwi 2016 o 11:01
Snpachat podaje, że wspiera Androidy od wersji 4.3 i iPhone od 4S wzwyż. Jeśli masz problemy z kamerą, sugerują Ci to, co napisałam w pierwszym poście. Jeśli to nie pomaga, pisz do nich: https://support.snapchat.com/en-US/co/bug-report
Odpowiedz
Floreo 800Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 26 kwi 2016 o 11:02
Jeszcze możesz sprawdzić, czy problem kamery pojawia się niezależnie od tego, czy korzystasz z Wi-Fi czy danych pakietowych.
Odpowiedz
Sabina- 26 kwi 2016 o 17:11
Albo inaczej czy jest jakiś inny sposób na oddalenie kamerki z przodu? Bez tych ustawień?
Odpowiedz
Floreo 800Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 26 kwi 2016 o 17:54
Nie. Wewnątrz Snapchata nie działają żadne funkcje przybliżania/oddalania normalnie dostępne w kamerze.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!