Zasygnalizuj

Hasło na dokument [Rozwiązany]

Zadaj pytanie KendallKim 63Posty wtorek 29 marzec 2016Data rejestracji poniedziałek 5 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 15 kwi 2016 o 17:19
Jak mogę zabezpieczyć plik Open Office hasłem? Nie chcę, żeby wszyscy korzystali z mojej pracy, a tak się zwykle dzieje, jak wysyłam jednej osobie wypełnione zadanie na zajęcia.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Przy zapisie masz opcję zapisania z hasłem. Tu masz poradnik krok po kroku: http://pl.ccm.net/faq/8619-jak-ustawic-haslo-w-openoffice
KendallKim 63Posty wtorek 29 marzec 2016Data rejestracji poniedziałek 5 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 13 kwi 2016 o 17:46
Dzięki!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
A jak Cię to haslo ma chronić? Przeciez jak komus wysyłasz ten plik, to podajesz hasło. No wiec jak ten ktoś prześle dalej Twój plik to da też hasło. To jaka tu ochrona?
KendallKim 63Posty wtorek 29 marzec 2016Data rejestracji poniedziałek 5 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 15 kwi 2016 o 17:19
Wiesz, liczę na to, że jak dokument będzie miał hasło, to może kogoś ruszy sumienie, żeby tak za darmochę nie udostępniać dalej mojej pracy. Że skoro ktoś dodał do dokumentu hasło, to może nie chce go upubliczniać.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!