Zasygnalizuj

Messenger - dlaczego nie wyskakują mi dymki czatu? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie smaria 243Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 20 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 18 cze 2017 o 16:06 przez Djr
Gdy wejdę w aplikację, widzę nowe wiadomości, ale dymki się nie pokazują.
Nie wiem czemu. Jak to zmienić?
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
bardziej mniej
Znikają lub wcale się nie pojawiają dymki czatu. Co robić?
Floreo 1138Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus środa 12 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - 9 sty 2017 o 19:13
Wszelkie takie "dziwne zachowania" aplikacji najlepiej neutralizuje wyłączenie i włączenie telefonu. Jeżeli to nie działa, grzebiemy dalej: usuwamy cache aplikacji lub próbujemy połączyć problem z aktualizacją bądź jej brakiem.

Sprawdź, czy masz aktualną wersję Messengera. To może rozwiązać problem.

Jeżeli problem pojawil się niedawno, może być związany z aktualizacją oprogramowania. Wtedy zalecany jest downgrade.
Odpowiedz
Djr- 18 cze 2017 o 16:06
Mam to samo... Wejdź w ustawienia aplikacje tam masz takie 3 kropki i resetuj ustawienia aplikacji
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
A mnie te dymki pzreszkadzają, bo się włączają na innych aplikacjach z podglądem tego co ktoś pisze. Lepiej wyłaczyć
viki- 19 kwi 2016 o 12:42
No wiesz, one po to wyskakują, żeby zawsze być na bieżąco. W innym razie skąd będziesz wiedzieć, że ktoś do Ciebie napisał?
Przydatny
-1
bardziej mniej
Ta porada jest dla Ciebie: http://pl.ccm.net/faq/8604-messenger-czat-na-innej-aplikacji
Przydatny
-1
bardziej mniej
Może wyłączyłaś opcję powiadomień w aplikacji?

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!