Zasygnalizuj

Messenger - dlaczego nie wyskakują mi dymki czatu? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie smaria 227Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 5 styczeń 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 9 sty 2017 o 19:13 przez Floreo
Gdy wejdę w aplikację, widzę nowe wiadomości, ale dymki się nie pokazują.
Nie wiem czemu. Jak to zmienić?
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
Ta porada jest dla Ciebie: http://pl.ccm.net/faq/8604-messenger-czat-na-innej-aplikacji
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
mniej bardziej
Może wyłączyłaś opcję powiadomień w aplikacji?
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
mniej bardziej
A mnie te dymki pzreszkadzają, bo się włączają na innych aplikacjach z podglądem tego co ktoś pisze. Lepiej wyłaczyć
viki- 19 kwi 2016 o 12:42
No wiesz, one po to wyskakują, żeby zawsze być na bieżąco. W innym razie skąd będziesz wiedzieć, że ktoś do Ciebie napisał?
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
mniej bardziej
Znikają lub wcale się nie pojawiają dymki czatu. Co robić?
Floreo 920Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 9 luty 2017 Ostatnio zalogowany - 9 sty 2017 o 19:13
Wszelkie takie "dziwne zachowania" aplikacji najlepiej neutralizuje wyłączenie i włączenie telefonu. Jeżeli to nie działa, grzebiemy dalej: usuwamy cache aplikacji lub próbujemy połączyć problem z aktualizacją bądź jej brakiem.

Sprawdź, czy masz aktualną wersję Messengera. To może rozwiązać problem.

Jeżeli problem pojawil się niedawno, może być związany z aktualizacją oprogramowania. Wtedy zalecany jest downgrade.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!