Zasygnalizuj

Jak wymyślić nazwę stanowiska inną niż Project Manager [Rozwiązany]

Stwórz wątek Kabareciarz 32Posty czwartek 7 kwiecień 2016Data rejestracji 15 listopad 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 12 kwi 2016 o 12:48
Hej,

potrzebuję pomocy, bo mam pustkę w głowie. Widzę, że ludzie mają w stopkach maili takie nazwy swoich pozycji jak Social Media Ninjja albo jeszcze jakiś inne i mnie się to podoba, bo widze, że koleś albo gościówa nie połknęli kija od szczotki i że można się dogadać. Ja zarządzam tym całym zespołem i projektem i terminami i od lat się moje stanowisko nazywa tak samo: Project Manager. No, chcę dalej robić, co robię ale chcę mieć inny tytuł. Zaproponujecie mi coś? Proszę.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
A jaka branża? Czego dotyczy Twoja praca?
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany Karolllla - 8 kwi 2016 o 22:34
Kierownik projektów jest zły?
Odpowiedz
Kabareciarz 32Posty czwartek 7 kwiecień 2016Data rejestracji 15 listopad 2016 Ostatnio zalogowany Karolllla - 11 kwi 2016 o 10:08
Taki zwyczajny.

Zajmuję się organizacją pracy zespołu w firmie produkującej akcesoria dla budownictwa. Nie jestem technikiem, ale właśnie managerem, który ma usprawniać pracę i ogarniam usuwanie problemów, żeby na czas dowieźć robotę. Co możecie mi zaproponować?
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany Karolllla - 11 kwi 2016 o 10:29
Wiesz, ja sądzę, że zwykła nazwa Project Manager mówi większej ilości ludzi, z kim mają do czynienia. Jeżeli chcesz wprowadzić nieco mniej formalny styl korespondencji, możesz zawsze zacząć wiadomość od "Dzień dobry" zamiast "Szanowni Państwo".

Ja nie mam pomysłu na nową nazwę stanowiska dla Ciebie.
Odpowiedz
Kabareciarz 32Posty czwartek 7 kwiecień 2016Data rejestracji 15 listopad 2016 Ostatnio zalogowany Karolllla - 12 kwi 2016 o 12:48
I tak się kadrowa nie zgodziła na zmiany :-( Dzięki za chęć pomocy.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!