Skąd pandastyle.pl bierze ubrania dziecięce?

Rozwiązany/Zamknięty
KasiaAsia Posty 1 Data rejestracji środa 6 kwiecień 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 6 kwiecień 2016 - 6 kwi 2016 o 21:05
 antek - 12 kwi 2016 o 21:06
witam,
zauważyłam że internetowa galeria ubrań dziecięcych pandastyle.pl ma niesłychanie dużą liczbę ubrań dziecięcych z wielu sklepów, ale jakiego skryptu, rozwiązania mogą oni używać żeby pobierać tak dużo ofert, bo nie widziałem żeby sklepy mogły się do nich podpiąć na zasadzie takiej jak ma ceneo (eksport xmlem).
Kasia

3 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
7 kwi 2016 o 08:17
Z tego co widzę, właścicielem tego serwisu jest sieć 5-10-15, która ma spory wybór ciuchów dla dzieci i młodzieży. Skąd wiesz, że biorą towar też od innych dostawców?
Karolina Świdrak

redaktor & social media manager - CCM Polska

2
Wyglada na to ze 5-10-15 jest wlascicielem pandastyle, tak jak Karolllla pisze, produkty z tego sklepu sa tylko pokazywane I zdjecia dochodza z tego samego cdna co ten sklep
0
Spoko serwis z ubraniami dla dzieci
0
przyjrzałem się stronce i poza 5-10-15 są tam też inne sklepy np. endo, txm24, więc wydaje się wątpliwe, że są oni tworem któregoś ze sklepów dla dzieci (nie byłoby sensu w tym żeby jakiś sklep dziecięcy reklamował inne sklepy dziecięce),

co za tym idzie KasiaAsia dobrze pisze, że pandastyle to agregat ubrań dziecięcych (ładnie nazywając tą usługę internetową galerią ubrań dziecięcych), a produkty pewnie biorą z jakiś programów afiliacyjnych (poczytaj KasiaAsia na ten temat), generalnie polega to na tym, że sklepy dziecięce udostępniają feedy do swoich produktów, które można wkleić na stronę, blog, czy aplikację dostając prowizję od sprzedaży
2
pięknie nazwales - galeria handlowa, toż to zwykła porównywarka ofert dziecięcych, jak ceneo czy nokaut, z tą różnicą że tylko dzieciecych
dupa...
2
Dołącz do nas!