Zasygnalizuj

Nagrania na Snapchacie! [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Akswonajo00 - Ostatnia odpowiedź dnia 1 kwi 2016 o 11:58
Witam. Mam problem dotyczący snapchata. Od momentu gdy go zainstalowałam mam kłopoty z nagraniami, gdy coś nagram i chcę wysłać na My Story lub do znajomego to nagranie bez problemu wysyła się do znajomego lub opublikowuje na My Story, no ale niestety słychać tylko dźwięk, obraz przeważnie jest czarny z jakimiś kolorowymi kreskami , plamkami, które przeskakują. Mój telefon to Sony Xperia E4, moja koleżanka ma ten sam telefon i dokładnie ten sam problem na snapie. Próbowałam odinstalować i zainstalować lecz nie pomogło, aktualizowałam kilka razy . Jeżeli chodzi o te animacje i filtry , to wszystko mam i działa, ale no te nagrania ;/ Może wie ktoś o co chodzi i bardzo prosiłabym o jakieś rozwiązanie. Pozdrawiam cieplutko.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Problemy aparatu w telefonach Sony Xperia przy obsłudze Snapchata są często zgłaszane. Tu masz listę róznych działań, które można wykonać poza tymi działaniami, które już zrobiłaś: http://pl.ccm.net/faq/8486-snapchat-problem-z-aparatem
squeamish- 31 mar 2016 o 16:59
mam to samo co koleżanka, a te wskazówki z linku powyżej nic nie dają. Dalej borykam się z tym problemem. Posiadam ten sam telefon.
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 31 mar 2016 o 18:33
Napisz bezpośrednio do wsparcia technicznego Snapchata: https://support.snapchat.com/co/bug-report
Odpowiedz
zulu5 189Posty czwartek 2 kwiecień 2015Data rejestracji środa 20 lipiec 2016 Ostatnio zalogowany - 1 kwi 2016 o 11:58
Teraz wyszła duża aktualizacja Snapchata, może usunąć w końcu te błędy, na które skarżą się posiadacze Sony Xperii.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!