Ustawienia wideo

Rozwiązany/Zamknięty
Cicha - 24 mar 2016 o 10:58
 LuckyLuke - 29 mar 2016 o 09:56
Dzień dobry,
A jeżeli ja nie mam w ogóle ustawień wideo i takiego czegoś, jak tutaj na obrazku, gdy mam to zębate koło to jedynie ustawienia logowania, jakaś polityka prywatności i nic z ustawieniami wideo. Co wtedy?


1 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
Zmodyfikowany przez Karolllla dnia 24/03/2016 o 13:41
A o jakim serwisie albo programie rozmawiamy?
0
Snapchat. Zamiast ikonki zębatego koła mam dymek do czatowania w tym miejscu
0
gdzieś musisz mieć ustawienia. może trzy kropki / trzy kreski.
0
Mam, ale tam jest tylko 'moje konto', 'usługi dodatkowe', 'kto może', 'zaawansowane' i 'więcej informacji'- takie grupy. Nigdzie nie ma nic z ustawieniami video, a te ustawienia mogę włączyć gdy na stronie robienia zdjęć przeciągnę ikonkę snapa na dół i wyświetla się tam nazwa użytkownika itp i jest to w górnym prawym rogu.
0
karakanka Posty 82 Data rejestracji piątek 11 marzec 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 28 czerwiec 2017 22
25 mar 2016 o 17:40
Te opcje są w wersji beta.
0
Ale z zainstalowaniem wersji beta również mam problem, ponieważ gdy już kliknę "wypróbuj wersję beta" czy co tam jest, klikam, że tak chcę, przekierowuje mnie do strony snapchat,com gdzie wchodzę w tą stronę "Opt-in to the beta" i wyskakuje mi komunikat "
Twoje konto nie może obecnie uczestniczyć w programie testowania tej aplikacji.

Jeśli masz zaproszenie do programu testowania, upewnij się, że jesteś zalogowany na konto, które zostało zaproszone. Jeśli w ramach programu masz zaproszenie do grupy dyskusyjnej Google lub społeczności Google+, sprawdź, czy do niej dołączyłeś."
Czy jest w takim razie jakaś możliwość, żeby uzyskać tą wersję beta, czy coś robię źle?
0
Dołącz do nas!