Zasygnalizuj

Ustawienia wideo [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Cicha - Ostatnia odpowiedź dnia 29 mar 2016 o 09:56
Dzień dobry,
A jeżeli ja nie mam w ogóle ustawień wideo i takiego czegoś, jak tutaj na obrazku, gdy mam to zębate koło to jedynie ustawienia logowania, jakaś polityka prywatności i nic z ustawieniami wideo. Co wtedy?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
A o jakim serwisie albo programie rozmawiamy?
Cicha- 25 mar 2016 o 15:48
Mam, ale tam jest tylko 'moje konto', 'usługi dodatkowe', 'kto może', 'zaawansowane' i 'więcej informacji'- takie grupy. Nigdzie nie ma nic z ustawieniami video, a te ustawienia mogę włączyć gdy na stronie robienia zdjęć przeciągnę ikonkę snapa na dół i wyświetla się tam nazwa użytkownika itp i jest to w górnym prawym rogu.
Odpowiedz
karakanka 64Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji piątek 28 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 25 mar 2016 o 17:40
Te opcje są w wersji beta.
Odpowiedz
Cicha- 26 mar 2016 o 00:01
Ale z zainstalowaniem wersji beta również mam problem, ponieważ gdy już kliknę "wypróbuj wersję beta" czy co tam jest, klikam, że tak chcę, przekierowuje mnie do strony snapchat,com gdzie wchodzę w tą stronę "Opt-in to the beta" i wyskakuje mi komunikat "
Twoje konto nie może obecnie uczestniczyć w programie testowania tej aplikacji.

Jeśli masz zaproszenie do programu testowania, upewnij się, że jesteś zalogowany na konto, które zostało zaproszone. Jeśli w ramach programu masz zaproszenie do grupy dyskusyjnej Google lub społeczności Google+, sprawdź, czy do niej dołączyłeś."
Czy jest w takim razie jakaś możliwość, żeby uzyskać tą wersję beta, czy coś robię źle?
Odpowiedz
Cicha- 26 mar 2016 o 00:07
A tak poza tym, to wydaje mi się, że ustawienia video nie są tylko w wersji beta, gdyż na stronie tutaj:
http://pl.ccm.net/faq/4489-snapchat-jak-korzystac-z-wersji-beta
na jednym ze sreenów, gdzie jest zaznaczone "join snapchat beta" jest wyżej "video settings" w polskiej zakładce zaawansowane, natomiast ja mam tam tylko "ustawienia powiadomień" i "dołącz do snapchat w wersji beta". Próbowałam odinstalować i zainstalować ponownie, ale cały czas nie ma tych ustawień video, a robi koszmarne zdjęcia tym aparatem ze snapa, a w nocy nie łapie ostrości i nie mogę z tym nic zrobić..
Odpowiedz
LuckyLuke- 29 mar 2016 o 09:56
Mnie się wydaje, że w polskiej wersji Snapa nie ma tych ustawień.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!