Zasygnalizuj

Wirusy na Nokia Phone X Windows 8.1 [Rozwiązany]

Zadaj pytanie wimatos - Ostatnia odpowiedź dnia 18 mar 2016 o 14:01
Dzień dobry,

Posiadam Nokię 535. Scan antywirusowy programem z logo Nokii wykazał 3 wirusy na SIM, 1 wirusa na baterii i 9 wirusów w pamięci telefonu. Czym wyczyścić wirusy?
Pozdrawiam
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
A program nie zaproponował opcji usunięcia wirusa?
Jeśli nie, skorzystaj z innego programu antywirusowego na Windows Phone.
wimatos- 17 mar 2016 o 22:40
Program wskazuje mi aplikację G-Data Security for Android, a w necie dla windows phone wersji 8,1 antywirusa brak( znalazłem informację, że producent nie przewiduje potrzeby dodatkowej ochrony ponieważ aplikacje pobierane do telefonu ze sklepu są zabezpieczone). Stąd moja prośba i zapytanie.
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 18 mar 2016 o 08:45
Avast jest. Jesteś pewna/y, że to wirus? To wygląda na złośliwą reklamę, która jest myląca.
Odpowiedz
wimatos- 18 mar 2016 o 09:35
Avasta nie obsługuje system Windows Phone - taki komunikat generuje moje urządzenie. Rzeczywiście informacja o wirusach może być podrzutkiem strony reklamowej. Serdeczne dzięki za podpowiedź.
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 18 mar 2016 o 10:58
A propos Windows Phone - ruszyła właśnie aktualizacja do Windowsa 10: http://pl.ccm.net/news/1288-rusza-aktualizacja-windows-10-mobile
Odpowiedz
wimatos- 18 mar 2016 o 14:01
OK.Próbowałem, ale aktualizacja niedostępna - ponowię za jakiś czas. Dziękuję za ważną informację.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!