Zasygnalizuj

Jak udostępnić internet z telefonu? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Bez netu jak bez ręki - Ostatnia odpowiedź dnia 1 lip 2016 o 17:03
Padła mi ostatnio sieć w domu i nie umiałam udostępnić sobie internetu z telefonu. Jak to zrobić? Chcę być przygotowana na kolejną taką sytuację.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Musisz zamienić swój telefon w przenośny hotspot. Upewnij się co do swojego transferu danych u operatora sieci komórkowej. Można szybko wykorzystać swój limit. Tutaj masz instrukcję, jak zamienić telefon w hotspot: http://pl.ccm.net/faq/8443-jak-udostepnic-siec-3g-lub-4g-z-telefonu
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Najpierw musisz skonfigurować swój hotspot i ustalić hasło, w innym przypadku każdy będzie mógł korzystać z Twojego transferu.
Bez netu jak bez ręki- 17 mar 2016 o 14:52
Dzięki wielkie!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Czyli jak na wakacje jadę i zabieram laptopa, to mogę sobie udostępnić internet z komórki w dowolnym miejscu, tak?
Karolllla 2019Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 10 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 1 lip 2016 o 17:03
Możesz udostępnić net z komórki tam, gdzie Twoja sieć ma dobry zasięg. Jeśli będziesz próbowała to robić w środku lasu, efekt może być mizerny.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!