Zasygnalizuj

Aplikacje do biegania [Rozwiązany]

Zadaj pytanie karakanka 64Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji piątek 28 październik 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 28 wrz 2016 o 15:43
Z jakich aplikacje korzystacie? Najlepiej darmowych, ale z opcją rozszerzenia na płatną, bo wtedy jest mniej nachalnych reklam. Sami wiecie jak jest.
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
Na Androida zapomniałam dodać.
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 14 mar 2016 o 11:20
Och, biegać można na wiele sposobów i jest mnóstwo aplikacji: Endomondo, Runtastic PRO Bieganie czy Google Fit. Do wyboru, do koloru.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+1
mniej bardziej
Mój znajomy biega w biegach górskich i długodystansowych i bardzo sobie chwali RunCalc:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.byledobiec.RunCalc&hl=pl
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja korzystam z Endomondo i nie narzekam. Ale mi w zasadzie wystarczy darmowa wersja i zapisywanie treningów.
Kaz- 28 wrz 2016 o 15:43
Moim zdaniem na początek Endomondo wystarczy w darmowej wersji. Nie ma się co pchać w opłaty dopóki nie biega się na serio.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Nike Plus Running. Najlepszy!
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 30 mar 2016 o 22:11
Wiecie, co wyróżnią tę apkę? Jak zaczynasz trening i opublikujesz status na Facebooku, to każde polubienie powoduje, że w słuchawkach (jak słuchasz muzyki oczywiście) słyszysz owacje stadionu. Dodaje skrzydeł podczas biegu.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Runkeeper jest dobry, bo bez tej całej socialowej otoczki można go ustawić i jest git.
Meastrio 379Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji piątek 28 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 26 kwi 2016 o 14:14
Co to znaczy "bez socialowej otoczki"? Przecież w każdej aplikacji możesz wyłączyć publikowanie wyników na FB i tego typu opcje.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
No to Endomondo poszalało. Się nic nie chce zapisać, ładowanie treningów trwa wieczność Coś ostro poszło nie tak. Na jaką konkurencyjną aplikację się przesiadacie?
KendallKim 63Posty wtorek 29 marzec 2016Data rejestracji poniedziałek 5 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 12 maj 2016 o 08:32
Ja używam Runkeeper i polecam, bo się nie zacina.
Odpowiedz
KendallKim 63Posty wtorek 29 marzec 2016Data rejestracji poniedziałek 5 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 4 sie 2016 o 20:39
Ale nie da się udostępnić publicznie trasy jak w endomondo. Tzn. jak publikujesz wynik z Runkeepera na Facebooku, to jest tylko ikonka i trzeba kliknąć w link i trasa jest widoczna pod boksem do logowania. Jak ktoś nie ma konta, to nie zobaczy. strasznie głupie.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Ja korzystam z darmowej wersji Runastic. Kiedyś testowałam też Runastic Bike i tez było super. Mierzy bardzo precyzyjnie, nie traci zasięgu, jest łatwa w obsłudze.

Z Endomondo ciągle mam jakieś problemy.
Karolllla 2019Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 10 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 26 lip 2016 o 17:01
Mnie też Endomondo szwankuje, ale mam tam zapisanych tyle treningów, że po prostu od czasu do czasu robię restart telefonu i wszystko wraca do normy.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!