Zasygnalizuj

Snapchat - wyłączenie wersji beta [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Siejbix 5Opublikowany post wtorek 8 marzec 2016Data rejestracji środa 9 marzec 2016 Ostatnia publikacja - Ostatnia odpowiedź dnia 9 mar 2016 o 09:15
Dzień dobry,
Jak w temacie pytania. Mam wersję beta, ale snapchat od dluzszego czasu zacina mi sie na komunikacie "dziękujemy za zainstalowanie wersji beta..." i chciałabym z niej zrezygnować. Tylko pytanie Jak?? Proszę o pomoc.
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Wejdź w Ustawienia, gdzie znajdziesz zakładkę Snapchat Beta. Tam masz możliwość włączania i wyłączania funkcji.
Floreo 788Opublikowany post poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 25 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 8 mar 2016 o 14:05
Napisz bezpośrednio do wsparcia technicznego Snapchata: https://support.snapchat.com/co/bug-report
Odpowiedz
Siejbix 5Opublikowany post wtorek 8 marzec 2016Data rejestracji środa 9 marzec 2016 Ostatnia publikacja - 8 mar 2016 o 14:08
Dzięki za próbę i pomocy i link. :)
Odpowiedz
Floreo 788Opublikowany post poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 25 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 8 mar 2016 o 14:32
Nie ma za co. Jak znajdziesz chwilę, to daj znać, czy pomogli.
Odpowiedz
Siejbix 5Opublikowany post wtorek 8 marzec 2016Data rejestracji środa 9 marzec 2016 Ostatnia publikacja - 9 mar 2016 o 08:41
Może i by pomogli, ale coś chyba nie chcą dostawać wiadomości...
"Well, this is awkward! We couldn't find what you were looking for" i ludek snapchata z wykrzyknikami.także chyba jestem skazana na snapa jedynie na komórce, tablet nie ma ochoty na współpracę.
Odpowiedz
Floreo 788Opublikowany post poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 25 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 9 mar 2016 o 09:15
To ciekawe. Snapchat ma niestety sporo problemów z logowaniem, błędami kamery. Może przy kolejnej aktualizacji akurat Twój problem uda się rozwiązać.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie mogą liczyć na większą ilość odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Stając się członkiem otrzymujesz pełen dostęp do notyfikacji swoich wpisów.

Stając się członkiem nabieracie uprawnień do korzystania z dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM.net?

Zapisz się, Rejestracja jest darmowa i zabiera mniej niż minutę!