Zasygnalizuj

Błąd kamery Samsung Galaxy j5 [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Mercysojka 2Posty sobota 5 marzec 2016Data rejestracji 5 marzec 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 13 cze 2016 o 19:33
Witam, mam problem z telefonem wyżej wymienionym. Co jakiś czas pojawia mi się komunikat o błędzie kamery i jedyne co mogę zrobić to zresetować telefon. Jednak po dłuższym użytkowaniu problem znowu się pojawia... dodam, iż telefon był 3 razy na gwarancji. Wymieniono mi moduł kamery, przywrócono telefon do ustawień fabrycznych, uaktualniono oprogramowanie. Nic nie pomogło, próbowałam już wszystkiego. Zastanawiałam się nad tym czy to nie aplikacja snapchat powoduje błąd Ale wyskakiwał on także bez niej. Bardzo proszę o pomoc... zastanawiam się czy nie iść do biura praw konsumenta, ale może ktoś z Was wie jak to naprawić?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Snapchat jest wszystkiemu winien, bo to jest aplikacja, która się zacina!
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 21 mar 2016 o 11:11
Tu znajdziejsz podpowiedzi, którę mogą pomóc: problem z aparatem w Snapchacie
Odpowiedz
Aam- 13 cze 2016 o 19:33
Witam nie posiadam snapchat i mam dokładnie ten sam problem więc nie sądzę że to jest tylko wina snapchat
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!