Zasygnalizuj

Zapytanie [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Joki.Poki 1Posty sobota 20 luty 2016Data rejestracji 20 luty 2016 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 1 mar 2016 o 17:36
Moje pytanie: Jaki program antywirusowy i jednocześnie darmowy moglibyście mi podsunąć jako najbardziej skuteczny, oczywiście skuteczny na chwilę obecną. Kiedyś używałem trochę Avasta, ale tak mi się wydaje jakby chyba AVG free był nieco bardziej skuteczny. Pytanie drugie: w przypadku antywirusów płatnych, który polecacie?
Zobacz więcej 
Przydatny
+3
mniej bardziej
Polecam 360 total security
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
A dlaczego Avast jest nieskuteczny?
Joki.Poki- 22 lut 2016 o 17:34
Dlaczego Avast mniej skuteczny? Około 2 lata temu po Avaście zainstalowałem AVG free. I znalazł mi 2 trojany i coś tam jeszcze. Avast tego nie widział. Stąd, na chłopski rozum, sugeruję, że AVG jest chyba deczko lepszy. Fakt, Avast ma ładniejszy wygląd, ale wygląd to jeszcze nie wszystko. Liczy się skuteczność w wykrywaniu wirusów. Chyba, że ostatnimi czasy Avast się polepszył?
Odpowiedz
Kalinka- 23 lut 2016 o 16:43
Nie wiem, czy Avast się polepszył, bo w sumie to nie mam z czym porównać - od zawsze mam tylko Avasta. Chyba czas dopuścić coś nowego do mojego kompa.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
AVG w mobilnej wersji tez daje radę - moim zdaniem.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
A Kaspersky? Jakie jest Wasze zdanie?
Floreo 800Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 2 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 1 mar 2016 o 17:36
Też w porządku. Możesz wypróbować każdy po kolei, bo mają darmowe wersje, a potem wybrać ten, który jest dla Ciebie najwygodniejszy.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!