Jak naprawić błąd 491 w Android Google Play?

Rozwiązany/Zamknięty
lisek - 7 cze 2014 o 23:10
 UhoBDG - 9 mar 2017 o 16:29
Witam

system operacyjny Android
Telefon Nexus D820

i do tej pory wszystko mi się pobierało ok, ale dzisiaj jak próbuę ściągnąć jakąs aplikację mam komunikat "Błąd przy pobieraniu aplikacji" i numer 491, co robić?

8 odpowiedzi

panda0001 Posty 88 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 20 maj 2016 17
25 mar 2015 o 16:13
Tutaj też jest porada na ten temat Jak naprawić błąd 491
80
Ja robię tak Ustawienia>Aplikacje> Zarządzaj aplikacjami >Wszystkie>Google Play i tam masz opcję wyczyszczenia cache.
70
Po skasowaniu pamięci cache nadal mi to wyskakuje
0
Można przejść do ustawień konta, usunąć konto Google, wyłączyć, włączyć telefon i potem ponownie dodać konto Google.
0
Witajcie Mam telefon Samsung Galaxy trend plus. Jak pozbyć się błędu 491?
0
agp9 > Molo
7 mar 2015 o 18:23
Jak wyczyściłeś cache i ponownie zainstaowałeś konto Google i dalej nie działa, to ja bym przywrócił ustawienia fabryczne w telefonie (ale wiadomo to wykasowuje dane) i wtedy próbował jeszcze raz
0
Joanna. surmaj
11 mar 2015 o 20:19
Jak skasować konto na sklep play
0
A jak to zrobić?
7
mam (491) działam ze wskazówkami ale nie ma w moim telefonie ustawień a następnie aplikacje model mojego telefonu to samsung galaxy core plus
0
mrówa > juju
3 wrz 2015 o 13:34
no jak nie ma jak u mnie jest ;P lecz kurwa nie działa :)
0
nie ma też nic podobnego? w stylu programy? hmm no to jak nie ma no to zamiast czyścić cache, to spróbuj usunąc i ponownie zainstalować konto google, a jak nie to przywrócenie fabrycznych i wtedy
0
arek.pelcu19 > xylo6
29 mar 2016 o 20:01
Nie działa przywracanie ust fabrycznych. Próbowalem i nie dziala. Sansung galaxy trend plus
0
zielony Posty 144 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 12 październik 2016 72
29 mar 2016 o 20:29
Sprawdziłeś aktualizacje?
0
sprawdzcie w ustawieniach czy jest włączony menedżer pobierania
3
U mnie wystarczyło uruchomić ponownie tablet.
2
No to jeszcze raz zbiór wszystkich porad:

1.Wyczyścić cache, jak napisał Ramzes: Ustawienia>Aplikacje> Zarządzaj aplikacjami >Wszystkie>Google Play i tam masz opcję wyczyszczenia cache.

2.Odinstalować i zainstalować konto Google. Jak nie podziała, to założyć nowe.

3.Sprawdzić w ustawieniach czy menedżer pobierania jest włączony.

4.Jak nic nie pomaga to przywrócić ustawienia fabryczne i próbować jeszcze raz.
2
Hej, najprawdopobniej system nie rozpoznaje twojego konta Google, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną " cache" i napisz, czy zadziałało
0
Sytuacje z błędem 491 zdarzają się po aktualizacjach apikacji.Żeby pozbyć się tego problemu należy wejść w menu-pobrane aplikacje,następnie trzeba wymusić zatrzymanie aplikacji i wyczyścić dane poprzez kliknięcie na ikonę "usuń dane",następnie należy zainstalować aktualizację.Jeżeli problem dalej występuje to należy zainstalować poprzednią działającą wersję,ponieważ po aktualizacji aplikacja może nie być przystosowana do właściwej wersji androida.
0
weranka > nico2
19 kwi 2015 o 19:29
Nawet dziala ale dlugo pisze instalowanie...
0
Nie działa co mam zrobić
0
Nie działa :(
0
Krzyś > Werka 735
9 maj 2016 o 09:04
To wracaj do ustawień fabrycznych Tu masz coś o ytm :https://pl.ccm.net/faq/4314-android-jak-naprawic-blad-491-w-sklepie-google-play
0
Dołącz do nas!