Zasygnalizuj

Czy mogę usunąć ocenę lub opinię ze swojej strony na FB? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie nikita - Ostatnia odpowiedź dnia 24 sie 2016 o 09:05
Dostałam negatywną opinię na FB i chcę ją usunąć. Mogę to zrobić?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Dzień dobry,

ocenę lub opinię można zgłosić do Facebooka, który przeanalizuje zgłoszenia i zareaguje bądź nie. Na opinie można zareagować w komentarzu. Facebook nie daje możliwości samodzielnego usunięcia opinii lub recenzji.
Nikita- 15 lut 2016 o 07:32
A na jakiej podstawie, w jakich sytuacjach Facebook usuwa opinie?
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 15 lut 2016 o 20:55
Facebook usuwa opinie niezgodne ze Standardami społeczności Facebooka.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
To co mam zrobić, jeśli ta opinia jest dla mnie niekorzystna?
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 16 lut 2016 o 15:56
Zgłosić ją do Facebooka. W prawym górnym rogu jest strzałka - rozwiń ją i wybierz opcję Zgłoś.
Odpowiedz
Karolllla 2019Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 10 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 22 lut 2016 o 07:38
Możesz zgłosić, ale FB raczej nie usunie opinii tylko dlatego, że jest dla Ciebie niekorzystna.

Musiałaby być niezgodna z regulaminem, obrażać Cię, naruszać Twoje dobre imię.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jeśli opinia jest dla Ciebie niekorzystna, ale rzetelna i zgodna z regulaminem, FB nie usunie jej tylko dlatego, że tego chcesz.

Raczej zadbaj o to, żeby na stronie pojawiło się więcej opinii, korzystnych. Wtedy ta jedna, niekorzystna zginie w tłumie.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
wystarczy wejść w w zakładkę obok wiadomości "edytuj informacje o stronie" i zmienić kategorię na "inne". Strona nie może być w kategorii " firmy lokalne" oraz "firmy i organizację". Jeżeli zmienimy kategorią na inną niż te dwie to zniknie opcja dodawania recenzji i opinii. Pozdrawiam.
anutka21 1Posty środa 24 sierpień 2016Data rejestracji środa 24 sierpień 2016 Ostatnio zalogowany - 24 sie 2016 o 09:05
Kamil, to jest jakaś nowa funkcjonalność? Kiedy nie można było zmieniać kategorii. Czy jak zmienię na inną to znikną wtedy wszystkie opinie, nawet te pozytywne? A może jest opcja,m aby zachować te dobre?
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!