Błąd aplikacji

Rozwiązany/Zamknięty
OXYGEN - 5 lut 2016 o 15:14
 ZApo - 11 lut 2016 o 21:56
Dzień dobry!

-Co oznacza błąd serwera RH-01 ? Komunikat włącza się po uruchomieniu w smartfonie Sklepu Google Play.

-Dlaczego aplikacja COM.MEDIATEK.SECURITY zatrzymuje się? Czyszczenie danych i pamięci podręcznej, ani też restart telefonu nie pomaga.

-Co to jest YGPS; normalnie nie da się usunąć. Ma najdłuższą na świecie listę uprawnień, czyli super-szpieg. Zainstalowane bez mojej zgody. Uprawnień w tej aplikacji (programie?) nie da się ustawić. Czy to kolejne narzędzie szpiegowania USŁUG GOOGLE?

Czy ktoś zna odpowiedź? Z góry dziękuję.

Ligia M.


Zobacz również:

4 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
5 lut 2016 o 17:49
Jeśli chodzi o pierwsze pytanie - wyczyść dane sklepu Google Play a potem zrestartuj telefon. Powinno pomóc.
Karolina Świdrak

redaktor & social media manager - CCM Polska

2
Mam podobny błąd. Niestety czyszczenie i restart nie pomaga. Nie chcę przywracać ust. fabrycznych bo mam sporo danych.
0
Należy wyczyścić pamięć usług, wyczyścić aktualizacje i wyłączyć: Sklep Google, usługi Google Play. Zrestartować urządzenie. Włączyć usługi Google Play. Uruchomić Sklep i ponownie podłączyć swoje konto google.
U mnie zadziałało.
1
Dzięki Karolllla, ale to nie pomogło. Instrukcje od Pomocy Sklepu Google też nie pomogły.Chodziło o ręczną zmianę daty, godziny i strefy czasowej, a potem ponownym włączeniu automatycznej. To nic nie dało. Opiszę dokładniej: mam problem z pobieraniem aplikacji ze Sklepu Google Play. Polega on na tym, że nie mogę ZAŁADOWAć Sklepu Play z listą moich aplikacji. Z menu dostępne są tylko opcje Konta, Ustawienia oraz Pomoc.
Czyli częściowo się wyświetla. Na ekranie pojawia się komunikat o treści: ,,Podczas pobierania informacji z serwera wystąpił błąd RH-01." Gdzie znajdę opis kodów błędów serwera? Po prostu w wyszukiwarce? Czy ta wiedza coś mi da? Wysłałam opinię o Pomocy do wsparcia Google Play z opisem sprawy, tylko czy ktoś to przeczyta?? Wyślę jeszcze maila do Pomocy producenta smartfona. Co jeszcze można zrobić? Zadzwonić na infolinię Googla w poniedziałek? Czy ktoś doświadczony w licznych awariach to wie? Czekać przez tydzień, aż ktoś naprawi serwer? Czy to aby na pewno pomoże? Może to jest czekanie na cud? Czy ktoś z Was się na tym zna?

LIGIA
-1
Włączi wyłącz telefon - u mnie zawsze działa.
-2
Dołącz do nas!