Zasygnalizuj

Minion Rush: wyskakuje pilot, co robić?! [Rozwiązany]

Zadaj pytanie paulaj95 2Opublikowany post sobota 26 grudzień 2015Data rejestracji poniedziałek 28 grudzień 2015 Ostatnia publikacja - Ostatnia odpowiedź dnia 22 mar 2016 o 18:23
Witam,
Odinstalowałam grę Minion Rush i instalując ponownie, po włączeniu, zamiast głównego Menu wyskakuje mi pilot, a po prawej stronie komendy, np. Jak się schylić, jak skręcić w prawo itp. A na dole ekranu miga napis "Press any button to continue", wciskam wszystko co się da i niestety efektu brak. Ktoś miał może taki problem i wie jak go rozwiązać? Byłabym wdzięczna.
Pozdrawiam
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
ja bym próbowała ponownie zainstalować i sprawdzić, czy błąd się powtarza, bo to wygląda na jakiś błąd instalacyjny pochodzący z gry
paulaj95 2Opublikowany post sobota 26 grudzień 2015Data rejestracji poniedziałek 28 grudzień 2015 Ostatnia publikacja - 28 gru 2015 o 06:25
Tego próbowałam kilkakrotnie, także sęk w tym że już nie mam innych pomysłów.
Odpowiedz
Karolllla 1985Opublikowany post poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 22 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 4 sty 2016 o 14:07
Prawdopodobnie to błąd po ich stronie, szczególnie, jeśli inne aplikacje działają Ci poprawnie. Musisz chyba poczekać na aktualizację.
Odpowiedz
Damianek 2Opublikowany post poniedziałek 21 marzec 2016Data rejestracji 22 marzec 2016 Ostatnia publikacja - 21 mar 2016 o 20:41
Próbowałem klikać , instalowac itp. też nic sie nie udało :/
Odpowiedz
Damianek 2Opublikowany post poniedziałek 21 marzec 2016Data rejestracji 22 marzec 2016 Ostatnia publikacja - 22 mar 2016 o 18:23
MAM ROZWIAZANIE NALEZY ZAAKTUALIZOWAC GOOGLE PLAY I DZIALA!
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie mogą liczyć na większą ilość odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Stając się członkiem otrzymujesz pełen dostęp do notyfikacji swoich wpisów.

Stając się członkiem nabieracie uprawnień do korzystania z dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM.net?

Zapisz się, Rejestracja jest darmowa i zabiera mniej niż minutę!