Olark czy Livechat?

Rozwiązany/Zamknięty
Gabriela - 4 cze 2014 o 16:15
 sklepseniora - 9 sty 2015 o 14:54
Hej, zależy mi na opiniach ludzi, którzy mają doświadczenie z tymi dwoma aplikacjami.
Chcę na stronie internetowej założyć czat i zastanawiam się między olarkiem a livechatem.
na oko obie aplikacje wyglądają tak samo...

8 odpowiedzi

a ja myślę, że zależy wszystko od Twjego celu i Twoich umiejętności, bo tak

jak Twoim celem jest typowo polska publiczność i nie do końca jest dla Ciebie wygodne używanie programu po angielsku to LiveChat będzie lepsze , bo to jest polski program, więc i wiadomo użytkowanie łatwiejsze.

No ale jak nie masz problemów z angielskim i interesuje Cię też inna niż polska publicznośc to Olark mi się wydaje lepszym wyborem, bo jest to zagraniczny serwis, spoko połączony z Facebookiem i Twitterem.
1
Chodzi Ci o Livechat w sensie okienko, które wyskakuje na stronie, żeby porozmawiać z konsultantem? LiveChat jest polski jeśli np zależy Ci na takim kryterium.
0
GeoXXYY Posty 400 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 2 grudzień 2019 374
5 cze 2014 o 08:15
Ja korzystam z LiveChata i jestem zadowolony. Ale o Olarku też słyszałem dobre opinie, więc myślę, że te dwa programy nie różnią się zbyt mocno.
0
Nie ma tej opcji w pytaniu, ale GG też swego czasu oferowało opcję czatu na GG, wiadomo, czat na żywo to nie jest, ale dużo osób w Polsce nadal używa GG i może to też nie jest zły pomysł na dodatkowe wzmocnienie kontaktu strony
0
W pracy korzystałem kiedyś z livechata i był spoko. pamiętam, że najśmieszniejsza opcja jest taka, że widzisz, co ktoś pisze, zanim kliknie w enter.

O olarku nie mam wiedzy.
0
Olark ma 14 dniowy okres próbny za darmo, LiveChat nie wiem, ale pewnie też, czemu nie spróbować tą metodą po prostu? Sama się przekonasz.
0
ja akurat używam chata od kliknijpomoc.pl. Też jestem zadowolona. Wszystko ma co potrzeba i jest stabilny. Nic nie zrywa, zawsze działa. Też widzę co gość pisze zanim naciśnie Enter.
0
sklepseniora
9 sty 2015 o 14:54
prowadzę sklep z akcesoriami dla seniorów i szukałem takiego narzędzia do siebie. przetestowałem kilka rozwiązań w tym livechat, olark czy zopim, ale największe wrażenie zrobił na mnie polski livechat customericare.com bo w wersji dla 1 operatora jest za darmo. dla mnie to wystarczy, ale jak ktoś jest bardzo wymagający to mają płatne pakiety za śmieszne pieniądze (do tego opcjonalna komunikacja audio video i dedykowany success manager do optymalizacji użycia)
0
Dołącz do nas!