Zasygnalizuj

Snapchat - zielony pasek przy nagranych filmach [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Kamila - Ostatnia odpowiedź dnia 1 lis 2016 o 14:49
Za każdym razem, gdy dodaję na Snapie film, z lewej strony przy samej krawędzi wyświetlanego obrazu, przy odwarzaniu pokazuje mi się zielony, pionowy pas. Jak się tego pozbyć? Normalnie nagrywając filmy z poziomu aplikacji apararu w telefonie, problem nie występuje. Wyczyszczenie danych aplikacji oraz reinstalacja nie pomogła.
Pozdrawiam.
Zobacz więcej 
Przydatny
+3
mniej bardziej
Witaj, a ten zielony pasek pojawiał się od zawsze czy np dopiero po jakiejś aktualizacji?
Kamila- 26 lis 2015 o 09:45
Aplikację mam od 5dni, pierwszy raz wysłałam film wczoraj i zarówno przy pierwszym, jak i przy drugim było to samo. Próbowałam także wysłać koleżance dwukrotnie film: po wyczyszczeniu danych aplikacji oraz po reinstalacji - nie pomogło. W międzyczasie nic nie aktualizowałam.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+2
mniej bardziej
Ja mam telefon Samsung Galaxy Grand Prime, Android 5.1.1.
Daria- 1 lis 2016 o 14:49
Ja również miałam problem z nagrywaniem filmów na snapie. Ale rozwiązałam ten problem. Wylogowalam się ze snapa po czym wczyscilam wszystkie dane i pamięć oraz wymusilam zatrzymanie aplikacji. Przytrzymując ikonę aplikacji i przeciągając ją w informację o aplikacji ☺ Powodzenia
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
ja mam taki sam problem na Motoroli i szukałam już nawet na anglojęzycznych forach, ale nikt nie ma odpowiedzi :(( ludzie albo piszą, żeby czekać na aktualizację, albo że to jest problem związany z konkretnym telefonem, więc już sama nie wiem :(
serek- 16 gru 2015 o 13:56
Jeśli to występuje na telefonach różnych marek to pozostaje tylko czekanie na aktualizację.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie mogą liczyć na większą ilość odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Stając się członkiem otrzymujesz pełen dostęp do notyfikacji swoich wpisów.

Stając się członkiem nabieracie uprawnień do korzystania z dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM.net?

Zapisz się, Rejestracja jest darmowa i zabiera mniej niż minutę!