Zasygnalizuj

Snapchat nie nagrywa muzyki [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie PedoAga - Ostatnia odpowiedź dnia 25 lis 2015 o 11:49 przez Meastrio
Witam, posiadam telefon Meizu mx4. Nagrywając filmik na Snapchacie nie nagrywa mi muzyki z odtwarzacza, tylko sam dźwięk z otoczenia. Da się jakoś temu zaradzić?
Zobacz więcej 
Przydatny
-1
bardziej mniej
Witaj, czyli mikrofon w ustawieniach jest włączony i nagłośniony, a muzyka leci na telefonie jednocześnie i jej nie nagrywa?
PedoAga- 23 lis 2015 o 13:15
http://i.imgur.com/WFgBFy5.jpg

Ustawione mam tak jak widać na screenie. Muzyka leci, nagrywam filmik i nagrywa tak jakbym nie puszczała muzyki w ogóle.
Karolllla 2299Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 19 maj 2017 Ostatnio zalogowany - 23 lis 2015 o 14:12
Ten problem występował od początku czy pojawił się niedawno?
PedoAga- 23 lis 2015 o 14:14
Od początku
Meastrio 392Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji środa 29 marzec 2017 Ostatnio zalogowany - 25 lis 2015 o 11:49
Może coś jest w ustawieniach pomieszane? W ustawieniach telefonu? Może reset do ustawień fabrycznych by pomógł?
Przydatny
-1
bardziej mniej
ja miałem podobny problem, ale na iOS, ale u mnie chodziło o to, że jak nagrywałem na początku, to miałem założone słuchawki i dlatego nie chciało nagrywać dźwięku. Szukałem, szukałem, co może być nie tak i znalazłem odpowiedź tu http://www.socialsongbird.com/2015/02/snapchat-now-allows-you-to-record-video.html no ale równie dobrze może też być wada sprzętu.
PedoAga- 23 lis 2015 o 14:32
Podales nie działający link
marecki- 23 lis 2015 o 14:34
teraz działa, gdzieś się dodał przecinek niepotrzebnie

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!