Zasygnalizuj

Snapchat nie nagrywa muzyki [Rozwiązany]

Zadaj pytanie PedoAga - Ostatnia odpowiedź dnia 25 lis 2015 o 11:49
Witam, posiadam telefon Meizu mx4. Nagrywając filmik na Snapchacie nie nagrywa mi muzyki z odtwarzacza, tylko sam dźwięk z otoczenia. Da się jakoś temu zaradzić?
Zobacz więcej 
Przydatny
+3
mniej bardziej
Witaj, czyli mikrofon w ustawieniach jest włączony i nagłośniony, a muzyka leci na telefonie jednocześnie i jej nie nagrywa?
PedoAga- 23 lis 2015 o 13:15
http://i.imgur.com/WFgBFy5.jpg

Ustawione mam tak jak widać na screenie. Muzyka leci, nagrywam filmik i nagrywa tak jakbym nie puszczała muzyki w ogóle.
Odpowiedz
Karolllla 2003Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 7 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 23 lis 2015 o 14:12
Ten problem występował od początku czy pojawił się niedawno?
Odpowiedz
Meastrio 379Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji piątek 28 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 25 lis 2015 o 11:49
Może coś jest w ustawieniach pomieszane? W ustawieniach telefonu? Może reset do ustawień fabrycznych by pomógł?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+1
mniej bardziej
ja miałem podobny problem, ale na iOS, ale u mnie chodziło o to, że jak nagrywałem na początku, to miałem założone słuchawki i dlatego nie chciało nagrywać dźwięku. Szukałem, szukałem, co może być nie tak i znalazłem odpowiedź tu http://www.socialsongbird.com/2015/02/snapchat-now-allows-you-to-record-video.html no ale równie dobrze może też być wada sprzętu.
PedoAga- 23 lis 2015 o 14:32
Podales nie działający link
Odpowiedz
marecki- 23 lis 2015 o 14:34
teraz działa, gdzieś się dodał przecinek niepotrzebnie
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!