Zasygnalizuj

Aplikacja do przerabiania zdjęć [Rozwiązany]

Zadaj pytanie rybcia - Ostatnia odpowiedź dnia 5 paź 2016 o 09:34
Hej, jaką fajną aplikację do przerabiania zdjęć polecacie? na smarfona z androidem?
Zobacz więcej 
Przydatny
+2
mniej bardziej
Prisma - przerabia zdjęcie na obraz. Jeśli jeszcze nie znasz, wypróbuj koniecznie.
karakanka 64Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji piątek 28 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 27 lip 2016 o 22:13
Właśnie testuję, ale ogrom tych filtrów powala. Chyba z godzinę spędziłam nad telefonem.
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 4 paź 2016 o 21:13
Mam wrażenie, że ta aplikacja jest zbyt charakterystyczna, zbyt daleko idzie w przerabianiu zdjęć, no i dodaje swoj watermark w prawym rogu. Ja zdecydowanie częściej wolę lekko podrasować kolory, zamiast diametralnie zmieniać fotę. Dla mnie Prisma tylko do zabawy.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Photoshop Fix - ja ostatnio testuję, całkiem spoko.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
To zależy co dokładnie chcesz robić - jeśli chodzi o efekty specjalne, ramki, naklejki, maski, to ja polecam PicsArt.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 5 paź 2016 o 09:34
Ta aplikacja ma jakies cechy szczególne, dla których warto się nią zainteresować?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Retrica jest świetna.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Instagram bardzo fajnie przerabia zdjęcie a potem zapisuje je w pliku w telefonie, możesz więć korzystać z nich wielokrotnie.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Touch Colors - bardzo fajna aplikacja zmieniająca kolor zdjęć na szarą tonację.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jeśli lubisz robić kolaże, polecam Collage Maker Pic Grid. Bardzo duży wybór schematów i kolorów.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jeśli Android, to polecam Zdjęcia Google - mają tyle możliwości!
bn- 26 kwi 2016 o 11:34
Najlepsza aplikacja, bo są te gotwoe filtry Juno itd. Super wyciągają kolory i robi się to jednym kliknięciem.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
A może Face Swap, czyli zamiana twarzy? Zabawne.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Auto Pixr Express - można edytować zdjęcia, dodawać filtry i efekty specjalne.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jeśli lubisz robić kolaże ze zdjęć, polecam Photo Collage.
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 15 mar 2016 o 12:47
Tyle jst tych aplikacji do robienia kolażu. Która jest najlepsza? Taka czysta i bez wodotrysków.
Odpowiedz
karakanka 64Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji piątek 28 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 29 mar 2016 o 11:50
Layout jest czysty.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Najlepszy jest Instagram!
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!