Zasygnalizuj

Aplikacja do przerabiania zdjęć [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie rybcia - Ostatnia odpowiedź dnia 5 paź 2016 o 09:34 przez Floreo
Hej, jaką fajną aplikację do przerabiania zdjęć polecacie? na smarfona z androidem?
Przydatny
+2
bardziej mniej
Prisma - przerabia zdjęcie na obraz. Jeśli jeszcze nie znasz, wypróbuj koniecznie.
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
karakanka 82Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji środa 28 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 27 lip 2016 o 22:13
Właśnie testuję, ale ogrom tych filtrów powala. Chyba z godzinę spędziłam nad telefonem.
Floreo 1252Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 22 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 4 paź 2016 o 21:13
Mam wrażenie, że ta aplikacja jest zbyt charakterystyczna, zbyt daleko idzie w przerabianiu zdjęć, no i dodaje swoj watermark w prawym rogu. Ja zdecydowanie częściej wolę lekko podrasować kolory, zamiast diametralnie zmieniać fotę. Dla mnie Prisma tylko do zabawy.
Odpowiedz
Przydatny
+0
bardziej mniej
Photoshop Fix - ja ostatnio testuję, całkiem spoko.
Przydatny
+0
bardziej mniej
To zależy co dokładnie chcesz robić - jeśli chodzi o efekty specjalne, ramki, naklejki, maski, to ja polecam PicsArt.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Floreo 1252Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 22 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 5 paź 2016 o 09:34
Ta aplikacja ma jakies cechy szczególne, dla których warto się nią zainteresować?
Odpowiedz
Przydatny
+0
bardziej mniej
Retrica jest świetna.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Instagram bardzo fajnie przerabia zdjęcie a potem zapisuje je w pliku w telefonie, możesz więć korzystać z nich wielokrotnie.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Touch Colors - bardzo fajna aplikacja zmieniająca kolor zdjęć na szarą tonację.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jeśli lubisz robić kolaże, polecam Collage Maker Pic Grid. Bardzo duży wybór schematów i kolorów.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jeśli Android, to polecam Zdjęcia Google - mają tyle możliwości!
bn- 26 kwi 2016 o 11:34
Najlepsza aplikacja, bo są te gotwoe filtry Juno itd. Super wyciągają kolory i robi się to jednym kliknięciem.
Przydatny
+0
bardziej mniej
A może Face Swap, czyli zamiana twarzy? Zabawne.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Auto Pixr Express - można edytować zdjęcia, dodawać filtry i efekty specjalne.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jeśli lubisz robić kolaże ze zdjęć, polecam Photo Collage.
Floreo 1252Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 22 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 15 mar 2016 o 12:47
Tyle jst tych aplikacji do robienia kolażu. Która jest najlepsza? Taka czysta i bez wodotrysków.
karakanka 82Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji środa 28 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 29 mar 2016 o 11:50
Layout jest czysty.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Najlepszy jest Instagram!

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!