Zasygnalizuj

Instagram - jak usunąć obserwującego? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie esetrka - Ostatnia odpowiedź dnia 1 wrz 2016 o 18:02
Hej hej, obserwuje mnie człowiek, który nie chcę, żeby mnie obserwował. Jak się go pozbyć?
Zobacz więcej 
Przydatny
+4
mniej bardziej
Tu masz dokładnie wyjaśnione jak usunąć obserwującego na Instagramie.
Dodaj komentarz
Przydatny
+1
mniej bardziej
musisz tę osobę po prostu zablokować https://www.facebook.com/help/instagram/286340048138725?locale=pl_PL
Karolllla 1985Opublikowany post poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 22 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 4 gru 2015 o 17:54
dokładnie.
Odpowiedz
Julusia2357- 28 cze 2016 o 11:28
Ja chcałabym usunąć osobę z grupy, jak to zrobić
Odpowiedz
Floreo 779Opublikowany post poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 18 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 28 cze 2016 o 12:28
Z grupy? Czyli na Facebooku? Ten wątek dotyczy usuwania obserwującego z Instagrama.

Jeżeli chcesz usunąć obserwującą Cię osobę na Instagramie, wejdź na profil tej osoby, kliknij w prawym górnym rogu 3 kropki i daj Blokuj.

Jeżeli chcesz usunąć członka Twojej (musisz być administratorem) grupy na Facebooku, wejdź na stronę grupy, kliknij Członkowie tuż pod zdjęciem grupy, odszukaj osobę, obok jej imieni wybierz ikonę koła zębatego, kliknij Usuń z grupy.
Odpowiedz
anonim- 26 sie 2016 o 10:04
Mam ten sam problem. Czy po zablokowaniu obserwującej mnie osoby inni będą widzieli że ona mnie obserwuje ?
Odpowiedz
Maa- 1 wrz 2016 o 18:02
Czy ta osoba będzie wiedziała ze ja zablokowalam czy po prostu jak wejdzie na moj profil będzie musiała mnie znów zaprosić do obserwujacych?
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie mogą liczyć na większą ilość odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Stając się członkiem otrzymujesz pełen dostęp do notyfikacji swoich wpisów.

Stając się członkiem nabieracie uprawnień do korzystania z dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM.net?

Zapisz się, Rejestracja jest darmowa i zabiera mniej niż minutę!