Zasygnalizuj

Apple watch [Rozwiązany]

Zadaj pytanie hrabina 6Posty sobota 8 sierpień 2015Data rejestracji środa 12 sierpień 2015 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 13 sie 2015 o 09:46
jak przywrócić funkcję mierzenia tętna na apple watch
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
a nie mierzy w ogóle czy mierzy nieprawidłowo?
hrabina 6Posty sobota 8 sierpień 2015Data rejestracji środa 12 sierpień 2015 Ostatnio zalogowany - 10 sie 2015 o 12:58
pomiar był prawidłowy, wszystko działało, ale w pewnym momencie funkca zniknęła z apple watcha, ale jest na liście glances w iphonie na samej górze
być może coś niechcący nacisnęłam
rozłączenie i połączenie z telefonem nic nie daje i brak pomiaru tętna
help!
Odpowiedz
Regi8 101Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji poniedziałek 9 listopad 2015 Ostatnio zalogowany - 10 sie 2015 o 17:56
możliwe, że się usunęła przypadkiem, jak otwierasz Glances i się pokazuje na iPhonie heart rate to jest tam opcja dodania z poziomu Apple Watch App? Spróbuj ją dotknąć i zobaczyć, czy się doda.

Ewentualnie, znalazłem jeszcze coś takiego: włączyć w iPhonie Health App, przejść do Health Data, wybrać Vitals, potem Heart Rate i jeśli jest wyłączona to włączyć opcję Show on Dashboard.

A jak nic nie pomoże, to ja bym się kontatkował z ich supportem, bo kurde, jeśli po sparowaniu telefonu z Apple Watch, przywróceniem ustawień fabrycznych, nadal jest problem, to może gdzieś jest problem na poziomie oprogramowania.
Odpowiedz
hrabina 6Posty sobota 8 sierpień 2015Data rejestracji środa 12 sierpień 2015 Ostatnio zalogowany - 10 sie 2015 o 18:58
W Glances nie ma opcji dodania z poziomu Apple Watch App, dotknięcie zmienia tylko kolejność skrótów lub można skrót usunąć. W Health App włączyłam opcję Show on Dashboard ale nic się nie zmieniło. Widać tylko, że pomiar tętna trwa cały czas, tylko zegarek go nie pokazuje.Help!
Odpowiedz
hrabina 6Posty sobota 8 sierpień 2015Data rejestracji środa 12 sierpień 2015 Ostatnio zalogowany Regi8 - 12 sie 2015 o 21:05
udało się!
workout>outdoor run(na przykład)>swipe po ekranie aż HR się pojawia
wtedy jest też na wierzchu na ekranie głównym Apple Watc
Odpowiedz
andruidka 188Posty czwartek 5 marzec 2015Data rejestracji środa 30 listopad 2016 Ostatnio zalogowany - 13 sie 2015 o 09:46
super, że się udało! dzięki za info!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
a co się dzieje jak przesuwasz w górę do aplikacji Glances i potem w lewo albo prawo do Heart Rate Glance? W ogóle się nie pokazuje?

mnie zawsze na wszystko pomaga przywrócenie ustawień fabrycznych, no tylko wiadomo, minus jest takie, że się wszystkie dane kasują

Settings>General>Reset>Erase all content and settings
hrabina 6Posty sobota 8 sierpień 2015Data rejestracji środa 12 sierpień 2015 Ostatnio zalogowany - 10 sie 2015 o 13:12
heart rate jest na samej górze w glances, ale zegarek tego nie. pokazuje, sprobuję wyzerować jak radzisz, to jedna z wazniejszych funkcji
Odpowiedz
hrabina 6Posty sobota 8 sierpień 2015Data rejestracji środa 12 sierpień 2015 Ostatnio zalogowany - 10 sie 2015 o 14:28
po wyzerowaniu dalej nie pokazuje heart rate, help
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!