Zasygnalizuj

Waze - jakie opinie o aplikacji? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie Krzysiu - Ostatnia odpowiedź dnia 19 lip 2016 o 11:47
Hej, czy nawigacja Waze to jest fajna aplikacja? Jakie macie zdanie?
Zobacz więcej 
Przydatny
+1
mniej bardziej
Aplikacja sama w sobie jest fajnie pomyślana. Niestety, nie jest w Polsce zbyt popularna. A jeśli społeczność jest mała, to mało osób się udziela, daje porady itp. I to jest problem.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Z tego, co widzę to jakaś nawigacja, ale nie znam, nigdy o czymś takim nie słyszałem.
Waze Fan- 3 gru 2015 o 08:48
Jest to najlepsza aplikacja na świecie. To nie jest tylko nawigacja, a KOMBAJN łączący wiele funkcji w jednym : Nawigcja z omijaniem Korków, aktualne zgłoszenia o zagrożeniach i pułapkach czytających na kierowcę np. Policja, fotoradary, obiekty na drodze a nawet mgłę. Aktualne zamknięcia dróg, bazę danych Poi z 3 źródeł w tym google i foursquare. Długo by można by pisać a piszę z telefonu. Polecam Waze
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
ja wolę Yanosika
44- 29 paź 2015 o 09:52
ja zaś Waze, bardziej mnie przekonuje interfejs
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
ja korzystam, mnie się podoba i czekam aż więcej osób się zainteresuje, wtedy będzie naprawdę spoko
waze- 30 paź 2015 o 21:44
Aplikacja jest Superancka. Ja nie umiem ruszyć z miejsca jak nie włączę Waze.
Odpowiedz
Chorwacja- 16 cze 2016 o 09:55
Jadę do Chorwacji czy warto opierać sie tej nawigacji czy lepiej kupić np. Naviexpert lub coś podobnego.
Dziekuje za odpowiedz
Odpowiedz
Krzychu 33Posty poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji piątek 14 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 16 cze 2016 o 12:01
Ja nie korzystałem z Waze.

Polecam Google Maps, bo są także offline, można się przygotować, są bardzo aktualne, w dużych miastach świetnie pokazują korki i jeszcze się nie zgubiłem z Googlem. Choć rozumiem tych, którzy nie chcą jeździć z Wielkim Bratem - ja jednak z lenistwa nie znalazłem lepszego rozwiązania.
Odpowiedz
Karolllla 2014Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 8 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 16 cze 2016 o 12:03
Bue ryzykowałabym z Waze w Chorwacji, albo wzięłabym dodatkowo jeszcze jakąś nawigację. Polecam Maps Me, które jest darmowe i działa offline.
Odpowiedz
Krzychu 33Posty poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji piątek 14 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 19 lip 2016 o 11:47
W te wakacje się przesiadłem na Maps.Me i muszę powiedzieć, że wielki pozytyw. Pobrałem sobie mapy na stacji benzynowej albo w MacDonald's i potem są offline na komórce. Nie zajmują dużo miejsca. Są dokładne i aktualne. Używanie ich offline, a nie że jak trzeba to akurat sieci nie ma i szara pusta przestrzeń zamiast mapy - to jest ta niezawodność, o którą chodziło.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!