Waze - jakie opinie o aplikacji? [Rozwiązany/Zamknięty ]

Krzysiu - 4 sie 2015 o 17:15 - Ostatnia odpowiedź: Krzychu 36 Posty poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji 14 grudzień 2017 Ostatnio zalogowany
- 19 lip 2016 o 11:47
Hej, czy nawigacja Waze to jest fajna aplikacja? Jakie macie zdanie?
Zobacz więcej 

13 odpowiedzi

Karolllla 2680 Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracjiModeratorStatus poniedziałek 11 grudzień 2017 Ostatnio zalogowany - 5 sie 2015 o 15:13
+25
Przydatny
1
Aplikacja sama w sobie jest fajnie pomyślana. Niestety, nie jest w Polsce zbyt popularna. A jeśli społeczność jest mała, to mało osób się udziela, daje porady itp. I to jest problem.
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
+1
Przydatny
6
ja korzystam, mnie się podoba i czekam aż więcej osób się zainteresuje, wtedy będzie naprawdę spoko
Aplikacja jest Superancka. Ja nie umiem ruszyć z miejsca jak nie włączę Waze.
Jadę do Chorwacji czy warto opierać sie tej nawigacji czy lepiej kupić np. Naviexpert lub coś podobnego.
Dziekuje za odpowiedz
Krzychu 36 Posty poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji 14 grudzień 2017 Ostatnio zalogowany - 16 cze 2016 o 12:01
Ja nie korzystałem z Waze.

Polecam Google Maps, bo są także offline, można się przygotować, są bardzo aktualne, w dużych miastach świetnie pokazują korki i jeszcze się nie zgubiłem z Googlem. Choć rozumiem tych, którzy nie chcą jeździć z Wielkim Bratem - ja jednak z lenistwa nie znalazłem lepszego rozwiązania.
Karolllla 2680 Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracjiModeratorStatus poniedziałek 11 grudzień 2017 Ostatnio zalogowany - 16 cze 2016 o 12:03
Bue ryzykowałabym z Waze w Chorwacji, albo wzięłabym dodatkowo jeszcze jakąś nawigację. Polecam Maps Me, które jest darmowe i działa offline.
Krzychu 36 Posty poniedziałek 9 maj 2016Data rejestracji 14 grudzień 2017 Ostatnio zalogowany > Karolllla 2680 Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracjiModeratorStatus poniedziałek 11 grudzień 2017 Ostatnio zalogowany - 19 lip 2016 o 11:47
W te wakacje się przesiadłem na Maps.Me i muszę powiedzieć, że wielki pozytyw. Pobrałem sobie mapy na stacji benzynowej albo w MacDonald's i potem są offline na komórce. Nie zajmują dużo miejsca. Są dokładne i aktualne. Używanie ich offline, a nie że jak trzeba to akurat sieci nie ma i szara pusta przestrzeń zamiast mapy - to jest ta niezawodność, o którą chodziło.
0
Przydatny
1
Z tego, co widzę to jakaś nawigacja, ale nie znam, nigdy o czymś takim nie słyszałem.
Jest to najlepsza aplikacja na świecie. To nie jest tylko nawigacja, a KOMBAJN łączący wiele funkcji w jednym : Nawigcja z omijaniem Korków, aktualne zgłoszenia o zagrożeniach i pułapkach czytających na kierowcę np. Policja, fotoradary, obiekty na drodze a nawet mgłę. Aktualne zamknięcia dróg, bazę danych Poi z 3 źródeł w tym google i foursquare. Długo by można by pisać a piszę z telefonu. Polecam Waze
Jamnik 28 Posty poniedziałek 27 kwiecień 2015Data rejestracji środa 5 sierpień 2015 Ostatnio zalogowany - 5 sie 2015 o 14:51
-1
Przydatny
1
ja wolę Yanosika
ja zaś Waze, bardziej mnie przekonuje interfejs