Zasygnalizuj

Viber - jak zmienić numer telefonu? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie GeoXXYY 371Opublikowany post piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 21 lipiec 2016 Ostatnia publikacja - Ostatnia odpowiedź dnia 15 lis 2016 o 19:02
Numer przypisany do konta?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
mniej bardziej
Hej, musisz usunąć stare konto i założyć nowe. Tutaj jest napisane jak to zrobić Jak zmienić numer telefonu w aplikacji Viber.

Na Viberze nie ma czegos takiego jak po prostu zmiana numeru, bo każde konto jest przypisane do jednego numeru.
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
trzeba nowe konto założyć
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
ale jak skasować konto jak na telefonie nie mogę się zalogowaniać na Viber bo, wychodzi że nieprawidłowy numer a logując sie na komputerze wymaga logowania na telefon.
Floreo 788Opublikowany post poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 25 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 14 lis 2016 o 08:49
Dlaczego masz taki komunikat? Zmieniałaś/eś numer telefonu?
Odpowiedz
ekinom- 14 lis 2016 o 15:03
czy udało sie rozwizac problem bo mam taki sam jak w watku. nieprawidłowy numer telefonu
Odpowiedz
Floreo 788Opublikowany post poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 25 listopad 2016 Ostatnia publikacja - 14 lis 2016 o 23:20
Jeżeli planujesz zmienić numer telefonu, to musisz skasować stare konto mając jeszcze stary numer. W Viber numer telefonu to ID w aplikacji. Nie da się skasować nuemru, jeżeli nie masz dostepu do numeru, na jaki konto zalożono.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
ale ja mam ten sam numer, nokia lumia 800 viber Wp 7, któregoś dnia wyrzuciło mnie z Vibera, myślałem, że się coś program zepsuł odinstalowałem zainstalowałem ponownie wchodzi i chce podania numer i dalej nic niepoprawny numer telefonu i nic więcej nie pójdzie nie ma innej opcji skasowania konta ? chyba że na nowszym telefonie coś zmieni jak się zaloguje ?
Dodaj komentarz

Członkowie mogą liczyć na większą ilość odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Stając się członkiem otrzymujesz pełen dostęp do notyfikacji swoich wpisów.

Stając się członkiem nabieracie uprawnień do korzystania z dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM.net?

Zapisz się, Rejestracja jest darmowa i zabiera mniej niż minutę!