Snapchat - jak zmienić kamerę przód/tył?

Rozwiązany/Zamknięty
gumisiowelove Posty 4 Data rejestracji sobota 13 czerwiec 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 15 czerwiec 2015 - Zmodyfikowany dnia 7 lut 2019 o 13:50
 Kizia Mizia - 6 lut 2017 o 15:31
Cześć,
Jak w trakcie nagrywania filmiku zmienić kamerkę z przedniej na tylną i odwrotnie?
Chodzi o Snapchat.

3 odpowiedzi

hej, jak jest pobrana aktualizacja aplikacji (bo ta opcja się pojawiła po aktualizacji) to po prostu w momencie nagrywania dwukrotnie dotykasz ekranu (w sensie stukas) i kamerki powinny się zmienić.
2
gumisiowelove Posty 4 Data rejestracji sobota 13 czerwiec 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 15 czerwiec 2015
14 cze 2015 o 00:25
Hej, właśnie mam najnowszą aktualizację, ale mimo tego nie działa dwukrotne stkunięcie w ekran :(
0
a jest jakiś kod błędu? czy po prostu nic się nie dzieje jak się stuka w ekran?
No i czy sprzęt (smartfon czy tablet) poza Snapchatem działa przełączanie pomiędzy tylną a przednią kamerką?
0
gumisiowelove Posty 4 Data rejestracji sobota 13 czerwiec 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 15 czerwiec 2015
14 cze 2015 o 20:46
Nie, żadnego błędu, po prostu nic się nie dzieje, jedynie wyostrza. Kamerka działa normalnie, płynne przełączanie, żadnych problemów. Może to kwestia systemu, mam Jelly Bean, aktualizacja może działa na KitKat.
0
Na kitkat tez nie działa bo ja mam te oprogramowanie i tez nie ma takiej mozliwosci. Mam wrażenie ze jest to oliwę na telefonach apple 'a
0
Przewracanie kamery jest na najnowszych telefonach z głównych seri np, w samsungu w galaxy s6.
0
To może spróbuj odinstalować i pobrać jeszcze raz aplikację, od nowa?
-2
ja bym tak zrobił, bo to chyba jedyne wyjście, żeby sprawdzić czy zadziała, ale może to kwestia systemu, bo ja mam KitKat i u mnie działa
0
gumisiowelove Posty 4 Data rejestracji sobota 13 czerwiec 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 15 czerwiec 2015
15 cze 2015 o 08:22
Niestety, nic to nie dało, więc chyba faktycznie problem jest w systemie. No trudno ;)
0
Mam s6 i i tak nie działa :/
0
Mam z2 i tez nie dzialA
0
Na s5 też nie działa
0
Wiecie jak sie dodaje filtry do filmików nigdzie nie widzę takiej opcji
-2
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
9 wrz 2016 o 10:29
|Przesuwasz palcem od prawego do lewego końca ekranu na własnie nagranym filmie, ktory edytujesz. Filtry są widocznie, gdy masz włączoną lokalizację w telefonie.
0
Dołącz do nas!