Zasygnalizuj

Viber - nie działa kod weryfikacyjny [Rozwiązany]

Zadaj pytanie wmal2 1Posty niedziela 7 czerwiec 2015Data rejestracji 7 czerwiec 2015 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 11 lip 2016 o 12:33
Zainstalowałem Viber PC i nie mogę zalogować mimo że wpisuję kod weryfikacyjny. Niewiem co teraz zrobić żeby Viber działał na komputerze PC. W telefonie Nokia 735 mam zainstalowany i działa prawidłowo natomiast w komputerze nie.
Zobacz więcej 
Przydatny
+6
mniej bardziej
Chodzi o to, że dostajesz kod weryfikacyjny na telefon i ten jest jak jakby nieaktualny?

Spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie, bo być może jest problem z wersją lub może antywirus to blokuje chociaż nie powinien teoretycznie.

Patrz, tu jest podobny problem https://www.facebook.com/ViberPolska/posts/403132296483596

i piszą, żeby odczekać 24 godziny, zrobić to wszystko co tam mówią, a jak nie to im zgłaszać.

mi się wydaje, że może być jakiś problem z synchornizacją, bo skoro na komórce działa...
mareczek- 10 lip 2016 o 17:07
nie dochodzi mi kod na nr telefonu
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+1
mniej bardziej
pytanko, kod, którzy przychodzi przychodzi jako zwykły sms czy jako wiadomość VIber? bo ja czytałem, że te smsowe kody nie zawsze działają właśnie ;/
ala- 11 lip 2016 o 12:33
Jako zwykły SMS.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!