Warto kupić Wiedźmin 3 Dziki Gon

Rozwiązany/Zamknięty
rastazjan - 5 cze 2015 o 14:40
 looo - 12 cze 2015 o 17:24
witam

pytanie do osób , co kupiły i już grały, chodzi mi o wersje na konsole, warto to kupić?
jakie są zalety gry i wady?
ale szczerze

5 odpowiedzi

to szczerze Ci powiem tak gra jest ok, ale nie wiem, czy to polecić, bo nie jest tak super jak mówili  że będzie.

Historia jest ciekawa, ale mi się nie podobają dwie rzeczy

- prowadzenie postaci i w ogóle to jak Wiedźmina zrobili

- to że wraz z pokonywaniem kolejnych potworów mu się nie zwiększają moce
0
ja mam i nie żałuję, bo jest fajna grafika i płynnie chodzi gra szczególnie na konsoli, jest spoko, dla mnie lepszy niż 2
0
Kert2 Posty 140 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 3 kwiecień 2017 232
9 cze 2015 o 13:28
warto poczekać aż będzie przeceniona, ja żałuję trochę, że kupiłem teraz zamiast czekać aż za jakiś czas cena spadnie, bo jest spoko, ale d.... nie urywa.

Grafika jest ok poza prowadzeniem postaci, mnie się na PS4 czasem wiesza w strategicznych momentach.

Ale jest bardzo fajny dubbing po polsku za to.
0
a wiadomo w ogóle czy będzie jakaś przecena? Wiedźmin Dwójka potaniał jakoś bardzo?
0
soso > waterloo
12 cze 2015 o 14:31
Dwójka teraz kosztuje około 50 zł
0
Daro13 Posty 196 Data rejestracji poniedziałek 19 maj 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 29 czerwiec 2016 57
11 cze 2015 o 09:44
Ja gram i bardzo mi się podoba. Ale ja jestem fanatykiem wszystkiego, co o Wiedźminie. Dla mnie największym atutem są zadania dodatkowe.
0
Dołącz do nas!
Zobacz również